Sandrawensierska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog sandrailaura.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-09-22
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 211 dni temu

Najciekawsze wpisy Sandrawensierska

Nadszedł ten dzień kiedy musimy sobie powiedzieć: ,,japitole jutro znowu poniedziałek, i do szkoły” JAK NAM SIĘ NIE CHCE! Niedziela to najlepszy dzień do nicnierobienia! Wstajemy sobie o późniejszej godzinie wreszcie wyspani, idziemy do kościoła, zjemy obiad, a wtedy można jechać do swojej rodziny przeważnie tak wyglada każda niedziele dzień w którym można s (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy, mamy przyjemność prowadzić tego bloga, i miejmy  nadzieje że się wam spodoba nasze życie w szkole jak i poza nią! :)))  Sobotaaa, cudowny dzień gdzie można spotkać się z przyjaciółmi, pojechać na jakąś imprezkę, czy przeleżeć cały dzionek z cieplutką herbatką w łóżku! W ten dzień odpoczywamy przeważnie od 5 dni nauki (a ten (...)

Zobacz pełny wpis »
SiEmAnEcZkO We wtorek mam humorek!  Dzisiejszy słoneczny dzień zaczęłyśmy od przyjścia do szkoły na 8:50  A skończyłyśmy o 14!  Tego dnia w sumie nie było tak źle, a zawsze mogło być gorzej.  Terez to jest takie odliczanie znowu do weekendu, 3 dni a dam sobie jakoś radę, jutro już środę, a więc MIŁEJ NOCY! Do zobaczenia!    (...)

Zobacz pełny wpis »
Niech twoja kawa będzie mocna, a poniedziałek KRÓTKI! 🤪 Poniedziałki kojarzymy jedynie z okropnym dniem tygodnia, po weekendzie! Nikomu się nic nie chce, wszyscy nie maja sił na nic! My osobiście jakoś daliśmy sobie radę! Zaspane do szkoły ale szybko zleciało, pare lekcji przespanych ale to tam normalka 🤷🏻‍♀️ A po przeżytym poniedziałku, po sko (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy, wszystkich  W tą jakże piękną środę🤪 w szkole u nas było w sumie luźno, ostatnie lekcje dziewcząt to były w-f gdzie zawsze gramy w siatkówkę, i jest w tej grze tyle dobrej energii, i tyle śmiechu! Bardzo lubimy spędzać czas z nasza klasą.  Skończyliśmy lekcje o 14, a poszliśmy na dworzec i jechaliśmy do swoich domów, gdzie cze (...)

Zobacz pełny wpis »
Już czwartek, wyczuwamy nadchodzący weekend!  Ten dzień jest zawsze superancki i bardzo dla nas krótki w szkole. Mamy dwie matematyki na końcu ale jakoś  zawsze dajemy radę to przeżyć 🙈 Zawsze mówimy sobie jeszcze jeden dzień, jeszcze jeden dzień i koniec, odpoczynek! Zaczyna się weekend!  A po szkole gdzie szybko skończyliśmy poszliś (...)

Zobacz pełny wpis »