Sandrajot

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog bizuteriazkrysztalami.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-01-05
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Sandrajot

Zacznę może od tego, że od wielu lat interesuję się modą i wszystkim, co jest z tym powiązane. Mając na myśli modę, myślę poniekąd o pewnym stylu życia. Należę do kobiet które uwielbiają otaczać się przepięknymi przedmiotami, przede wszystkim z tak zwanej wyższej półki.Zaczynając od bielizny, poprzez ubranie, dodatki w postaci biżuterii, a z (...)

Zobacz pełny wpis »
Swarovski - pierwsze co przychodzi nam na myśl, to kamienie i biżuteria. Marka ta słynna jest i ceniona na całym świecie już od bardzo wielu lat. Każda dama znajdzie chyba wśród własnych dodatków coś z kryształami Swarovskiego - jakiś pierścionek, naszyjnik,złoty wisiorek, broszkę czy kolczyki. Historia powstania tych urokliwych kryształów Sw (...)

Zobacz pełny wpis »
Zima za oknem, szaroburo i co niemiara śniegu wokół. Jak wiadomo najlepszym sposobem na poprawę nastroju są zakupy. Można na przykład zakupić sobie coś z biżuterii - nowiutki złoty naszyjnik gwiazd, srebrną bransoletę z kryształami swarovskiego, czy kolczyki z kryształami Swarovskiego. Skoro jesteśmy w zimowych klimatach, uznałam, że doskonałym wyborem b (...)

Zobacz pełny wpis »
Już powolutku można się zacząć rozglądać za prezentem dla ukochanej osoby. Chodzi tu oczywiście o upominek z okazji Walentynek.   Wydaje mi się, że kobiety są, że tak powiem, „łatwiejsze w obsłudze” i dużo prościej jest wybrać coś dla nich. Dzień Świętego Walentego jest dniem zakochanych. Myślę, że podarunki z tej okazji powinny b (...)

Zobacz pełny wpis »
Od paru lat prowadzę właną firmę. Zajmuję się hurtową i detaliczną sprzedażą biżuterii srebrnej i złotej. Dodatkowo świadczę usługi w zakresie różnego rodzaju drobnych napraw i przeróbek biżuterii. Mój zakład jubilerski znajduje się w Krakowie. Ostatnio postanowiłam, że powinnam odrobinę rozszerzyć swą działalność i zacząć sprzed (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy w dzisiejszych czasach łatwo jest sprzedawać biżuterię? Ostatnio próbowałam sobie odpowiezieć na to pytanie.  Internet pełen jest rozmaitych sklepów internetowych z biżuterią. Wszystkiego jest pod dostatkiem i chyba trudno tu kogoś zaskoczyć czymś naprawdę oryginalnym. To samo tyczy się aukcji allegro. Jednak tu sprzedaż odbywa się (...)

Zobacz pełny wpis »
Ponieważ lubię biżuterię wciąż usiłuję śledzić nowe trendy modowe, jeżeli już chodzi o tę dziedzinę. Niedawno, nasze polskie gwiazdy i celebrytki zaczęły pokazywać się w wspaniałych , delikatnych, złotych łańcuszkach zwieńczonych przywieszką w formie blaszki o różnorakich kształtach. Najczęściej spotykane wzory blaszek to: serca, zawi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ponieważ uwielbiam biżuterię staram się śledzić najnowsze trendy w modzie jesli chodzi o tę dziedzinę. Ostatnio, nasze polskie gwiazdy i celebrytki zaczęły pokazywać się w przepięknych , delikatnych złotych łańcuszkach zwieńczonych zawieszką w formie blaszki o różnych kształtach. Najpopularniejsze wzory blaszek to serduszka, kółka, gwiazdki (...)

Zobacz pełny wpis »