Samwotchlani

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałbrzych
Główny blog samwotchlani.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-01-02
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Samwotchlani

Jeśli tęsknisz, daj jakiś znak Jeśli Kochasz, pokaż że jestem ciebie wart Jeśli ci zależy, nigdy nie odpuszczaj Jeśli pragniesz dotyku, to po prostu go daj Jeśli szukasz szczęścia, to poszukajmy go razem Jeśli masz wątpliwości,nie bój się, ja tez nie znam przyszłości (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat tak toksyczny że rzygać się chcę, na każdym kroku ktoś w serce nóż wbić ci chcę. Wszyscy gonią za kwitem, dziś tylko lajki się liczą. Gdzie ten świat podąża weź powiedz mi. Ludzie tak fałszywi i zapatrzeni w materialne dobro, dla kasy zrobią wszystko. Świat podzielony jest na dwie połowy, na tych co mają wszystko i na tych co mają gówno. Dla czego bogaty pomiata (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziewczyno o imieniu Anioła, Powiedz czy za mną tęsknisz, czy pragniesz mojego dotyku tak bardzo jak ja. Źle mi bez ciebie, tej pustki niczym nie wypełnię, Smutek i żal do siebie zalewa mnie. Przepraszam za wszystko co złe, za wszystkie rany które raniły niczym nóż. Tyle popełnionych błędów mam za plecami, lecz jestem tylko zwykłym człowiekiem, któr (...)

Zobacz pełny wpis »