Samedi

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko KaŚka Szumigraj
Główny blog samedi.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-11-22
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Samedi

Najciekawsze wpisy Samedi

CZY JEST SENS ZAPRASZANIA PAPIEŻA DO POLSKI? PRZECIEŻ TAKA IMPREZA KOSZTUJE KUPE KASY. MAMY PRAWIE 20% BEZROBOCIE ITD. TAKI PAPIEŻ JAK KARZDY CZOWIEK (BO CHYBA JEST CZOWIEKIEM) JE. A ZE JEST PAPIEŻEM NIE BEDZIE JADL BYLE CZEGO. NASTEPNIE PAPIEŻ MUSI GDZIEZŚ SPAĆ, A ŻE JEST PAPIEZEM NIE BEDZIE SPAL BYLE GDZIE I W BYLE JAKIM LUŻKU. PRZECIEZ NIE POLOŻY SIĘ NA SIANKU W SZOPCE JAK JEZU (...)

Zobacz pełny wpis »
"wielki miastowy" :D ale mi dogadalo :D ja jestem bardzo telerancyjny, i wcale nie mieszkam w duzym miescie. przecież napisaem "bez obrazy, ja tam lubie "malomiasteczkowość"". to ty tu jesteś malotelerancyjna i do tego nie bardzo czytac chyba umiesz albo nie rozumiesz tekstu. male miesteczka pod wieloma wzgledami leprze sa od duzych miast zwlaszcza jak leżą w takim dogodnym a za (...)

Zobacz pełny wpis »
A WIĘC... JESLI KTOŚ NIE WIE CO TO ZA ZESPUL LADY PANK TO NAPRAWDE NAPRAWDE NAPRAWDE MUSI CHYBA NIE SUCHAĆ KOMPLETNIE MUZYKI ALBO URODZIĆ SIĘ 5 MOZE 7 LAT TEMU. A MARCHWEKOWE POLE TO NIE JEST MÓJ WIERSZYK :D TO TEKST PIOSENKI WLĄŚNIE LADY PUNK. TA PIOSENKA JEST NA SCIEŻCE DŹWIĘKOWEJ DO BAJKI " O DWÓCH CO UKRADLI KSIĘŻYC " CZY JAKOŚ TAK. KTO NIEZNA TEJ BAJKI MUSIAL SIE NAPRAWDE U (...)

Zobacz pełny wpis »
wlasnie nastukalem sobie fajną notkę na temat tego jak to jest dobrze czasem mieszkć w katolickim kraju, niebyć katolikiem i miec takie bonusy jak naprzykad wolne bo np. jest Wigilia albo WielkaNoc (Wielkie Popoudnie ;) ) . chodĄ odczówam pewien dyskonfort ale mniejsza z tym :P chrześcijanie stanowczo powinni więcej świąt mieć zeby więcej wolnego mieć :P bo jak mówi któreś tam ich (...)

Zobacz pełny wpis »
Agnieszka Z. ladna, blondynka z uroczym uśmieszkiem i dlugimi zgrabnymi nogami, figura też niczego sobie. wszystko bylo by wpożądku gdyby nie to że jej idolką jest Brytney S. (nie wiem tego napewno ale wyglada na taką co to lubi taką cukierkową muzykę) odrazu gdy ją poznalem wrzucilem ją do szóflady cukierkowych popowych panienek co to zazwyczaj trójkami chodzą bo dwie za malo czte (...)

Zobacz pełny wpis »
"WIESZ CZEMU PYNIE TA MUZYKA, PO CO ROBIE TO WSZYSTKO, DLACZEGO KRECI SIE PLYTA OPISUJACA ŻECZYWISTOŚĆ?.."   Powrut na stare śmieci....    Przysza mi chętka cos tu napisac..... oj dawno mnie tu nie byo dawno.... durzo się żeczy tu zmienio... ciekwe czy barkuje wam mnie..... pewnie nie. Oj durzo się u mnie podzialo durzo....nie wiem czy bardzo sie zmienilam. Moze t (...)

Zobacz pełny wpis »
jakby nie bylo to calkiem fajnie jest... siedze sobie w doku, mialam iść dziś do szkoly takie mocne postanowienie mialam ze pujde, pujde chodĄby nie wiem co a jednak moja nieokielznana niechęć do tej instytucji zwyciężyla. Jeny Julek co to będzie zemną, nie moge calego tygodnia do szkoly przechodzić, ale to i tak lepiej niż w tamtym roku :) , robimy postępy i mam leprze oceny aaaa (...)

Zobacz pełny wpis »
 MARCHEWKOWE POLE ROŚNIE WOKUL MNIE W MARCHEWKOWYM POLU JAK WARZYWO TKWIE GOWĄ NA DUL ZAKOPANY NICZYM STRUŚ CHCESZ MNIE SPOTKAĆ GOWE NA DUL W ZIEMIĘ WLUŻ WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ WSZYSTKO SIĘ MOZE ZARZYĆ MARCHEWKOWE PO OGRODZIE MIEWAM SNY W MARCHWEKOWYM STANIE JEST NAJLEPIEJ MI ROSNE SOBIE DOLEM GOWA GÓRĄ NAĆ KTO MI POWIE CO SIĘ JESZCZE MOZE STAĆ?! WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZAD (...)

Zobacz pełny wpis »
                                   Przysza śmierć po was..... i jak juz mówiam cyt "Śmierc przyjdzie po nas w szerokich spodniach" dotrzymuje obietnicy :] żarcik. Moze wiekrzosc z was jeszcze nie umrze.... wiekrz (...)

Zobacz pełny wpis »
nauczyciel o ile mi wiadomo powinien podtrzymywać uczniów na duchu i niezabijać ich ambicji oraz byc milym życzliwym itd. w takim razie moja nauczycielka matematyki postapila bardzo niewalsciwie mówią że Ja i moja klasa jesteśmy bandą niedorozwiniętych kretynów którzy od kury rużnią się tylko tym że nierobią pod siebie. moja klasa niejest wcale taka glupia, mamy wilkie poklady nie (...)

Zobacz pełny wpis »