Sadanimeboy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog smutnehistorie.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-03-02
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 19 dni temu

Najciekawsze wpisy Sadanimeboy

Hay, nie zabardzo wiem jak się do tego zabrać ale chciałem się wygadać... To będzie taki internetowy pamiętnik. A więc, jestem już pełnoletni i można powiedzieć że przeżyłem już nie jedno, lecz ciągle życie mnie zaskakuje! (Tak, w ten gorszy sposób) Opiszę wam pierwszą historie z mojego życia jaką pamiętam. Urodziłem się we Włocławku, mój br (...)

Zobacz pełny wpis »
 Ohayou.  Dziś opowiem Wam moje pierwsze problemy związane ze swoją osobą.   Było to w II. półroczu I gimnazjum. Przestałem chodzić do szkoły gdy mój brat został wysłany do MOW-u (Młodzieżowego ośrodka wychowawczego). Zacząłem unikać jakiego kolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym, zamykałem się w pokoju i przeleżałem więk (...)

Zobacz pełny wpis »
Ohayou! Dziś napisze wam o powrocie mojej depresji.  Poszedłem do 1 liceum, poznałem wiele nowych osób oraz spotkałem pare osób z podstawówki. Wydawało by się że jest już dobrze, uczęszczałem na lekcje i miałem nie najgorszy kontakt z klasą. Lecz po czasie coraz częściej uciekałem z lekcji. Nie wiem czym  to było spowodowane ale czuł (...)

Zobacz pełny wpis »
    Hej, myślę że powrót na bloga pomoże mi z niektórymi sprawami. Wygadanie się na forum przynosi mi ulgę. Story time to będą krótkie wpisy o jakiś zdarzeniach w moim życiu (najczęściej będą wstawiane zaraz po tym wydarzeniu). Dziś chciałem Wam przytoczyć trochę starszą historię, bo sądzę że od niej powinno się to wszystko zac (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Z tej strony Oskar, ostatnio dużo rozmyślałem nad swoim życiem. Stwierdziłem że nie mogę obwiniać nikogo za to że jestem chory, ponieważ to przyszło samo i może dotknąc każdą osobę. Myślałem czy pójść na pedagogike bądź psychologie ale skoro sam nie potrafię sobie pomóc to nie pomoge innym. Więc najprawdopodobniej pójdę na studia c (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej... Dziś pewna osoba napisała mi coś bardzo przykrego... Coś przez co nie wiem co zrobić... Potrzebuje pomocy bo... Bo nie wiem czy sobie z tym poradzę. Moje życie zostało zrównane z ziemią, moja egzystencja jest bezcelowa... Moje problemy nie są zabawne ale ja tak... Bawi ją że żyje... Pierwszy raz usłyszałem takie słowa od osoby która kiedyś był (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć. Dziś zakończył się mój związek ponieważ pokłóciliśmy się o rozmowę z moim przyjacielem. Nie wiem dlaczego wciąż mnie to spotyka ale nie mogę spotkać tej osoby która mnie w pełni zaakceptuje. Sam fakt że mam różne dni potrafi spowodować kłótnie. Mam powoli dość. Część mojej poprawy psychicznej zniknęła. Znó (...)

Zobacz pełny wpis »