Rzucpaleniezaga

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog rzucpaleniezaga.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-05-18
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rzucpaleniezaga

Podsumowanie 1/3 – Liczymy Pierwszy tydzień postanowienia dobiega końca. Póki co nie pojawiły się żadne trudności, które kojarzone byłyby z syndromem odstawienia - określony dzienny przydział spokojnie wystarcza. Co więcej każdorazowo opływamy w małej radości, jeśli udało się wypalić znacznie mniej niż wyznaczono. Najwięcej energii i pełna koncentracja skierowa (...)

Zobacz pełny wpis »
„Rzucanie palenia jest bardzo proste, robiłam to wiele razy”, wszyscy słyszeliśmy ten zwrot tyle razy, że przestał on już uchodzić za żart, stał się raczej wytartym frazesem, który zanim zdąży wybrzmieć w całości wywołuje u nas uśmiech litości i mierne przytaknięcie głową „tak, tak, znam”. Blog powstaje z troski córki i zrezygnowanego „s (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień 1 Najważniejszym celem dzisiejszego dnia było uchować codzienność rytuałów papierosowych - tak aby rzetelnie dowiedzieć się ile papierosów zostaje wypalonych jednego dnia. Aby nie zgubić się w rachunkach symbolicznie została otwarta nowa paczka 20 sztuk. A na koniec dnia sprawdziłyśmy ile papierosów zostało - 2. Mamy więc punkt zaczepienia, kluczową cyfr (...)

Zobacz pełny wpis »