Rzaba

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Viky Blaid
Główny blog rzaba.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-06-22
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Rzaba

Najciekawsze wpisy Rzaba

Jestem, jestem... już chyba sama nie wiem kim jestem. A kim byłam? Dzieckiem? Nie, chyba nigdy nim nie byłam. Dziś jest niby ważny dzień- moje piętnaste urodziny. Ale kto o tym pamięta? Oprócz mnie oczywiście, ale może też kiedyś sama o nich zapomnę. Postanowiłam dziś zapisywać to co czuje co się we mnie i na wokół mnie dzieje. Miałam się do tego zabrać o wiele wcześniej ale jakoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa! Tylko temu ludzie wierzą! Nienawidzę szkoły! Nienawidzę tych wrednych twarzy które muszę widywać na co dzień! Czemu wciąż mnie krytykują? Czemu mnie tak „nienawidzą”? Po tym co dziś o sobie usłyszałam już nigdy się do nikogo nie odezwę ze szkoły. Czemu jestem dla nich nikim? Powietrzem? Czemu nawet nie próbują mnie zr (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak jak postanowilam tak zrobię (opiszę swój klub). Nigdy raczej nie mmiaam kontaktu ze starszymi osobami ode mnie (chodzi mi o osoby starsze o 4-6 lat)raczej obracalam się w środowisku rówieśników a swoje graffy ukrywaam w jakimś tam zeszyciku. Trwalo do czasu kiedy zaczęlam chodzić na zajęcia z akrobatyki. Poznalam tam Toma (oczywiście to nie jego prawdziwe imię ale on woli (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami człowiek ma dni które są dla niego radością ale inne są takie że płakać się chcę z byle powodu. U mnie nie ma już chyba ani takich ani takich. Jestem zamknięta w sobie. Do nikogo się nie odzywam. A do kogo niby mam się odzywać? I po co? Po to by zaraz usłyszeć długi komentarz dotyczący tego co przed chwilą powiedziałam? Nie dziękuję! Jestem wyzywana od wariatek. Mów (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami wydaje mi się że stoję nad wielką przepaścią i tylko jeden krok dzieli mnie od skoku. A może lepiej bym zrobiła skacząc? Może... Myślę że gdybym się na to zdobyła w końcu ktoś kto będzie czegoś ode mnie chciał to powie coś w rodzaju „eee... a gdzie jest ta? Na jak jej było?”. Mój świat- ten z wyobraźni jest o wiele lepszy realnego. Mam tam wielu bezintereso (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dość! I to wszystkiego! Czemu ludzie nie chcą mnie zaakceptować takiej jaka jestem tylko widzą we mnie same wielkie wady? A co oni tak naprawdę wiedzą na mój temat? NIC! Wielkie nic! Jedna wielka pustka na mój temat! No może niezupełnie... ktoś kiedyś wymyślił plotki. A czym jest plotka? Niczym innym jak bujdą, nieprawdą fałszem bajką dla ludzi bez jakiegokolwiek swojego ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Czuje się tak jakoś dziwnie niepotrzebna. Ciekawa jestem ilu ludzi zauważyłoby moje zniknięcie. Ludzie zwracają się do mnie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują ale nie rwą się do pomocy gdy ja jestem w potrzasku. A wręcz odwrotnie. Wszyscy gdzieś znikają ignorując moje wołanie o pomoc. A czy wiedzą w ogóle o tym ż nie jestem tylko ciałem podążającym bez celu przez świat a takim samy (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat... świat- to niepojęte przeze mnie słowo... Mówi niby tak wiele a w gruncie rzeczy nic. Gubię się w tym świecie ale nie chcę być odnaleziona. No a kto by pomógł mi się odnaleźć? Świat jest po prostu dla mnie dziwny. A może to ja jestem dziwna? Czemu nie umiem ufać ludziom? Przecież nic takiego mi nie zrobili. Podobno na wszystko jest odpowiedź. To dlaczego tak wielu spraw (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem co ale mam po prostu ochotę pisać. Wiem, wiem często pisze bzdury ( a może zawsze) ale ... to moja główna zaleta. Albo wada jak tam kto woli. Kim ja jestem dla tego świata? Czym świat jest dla mnie? W obu przypadkach na to pytanie odpowiem bez problemu, bo odpowiedź jest taka sama-niczym! Może i nie mam konkretnych powodów aby tak uważać ale tak sądzę. Bo co by się st (...)

Zobacz pełny wpis »
Moje życie coraz bardziej przypomina mi „śmietnik” do którego wciąż ktoś dorzuca nowe śmieci i ma z tego pełną satysfakcję. Mam tylko nadzieję że przyjedzie kiedyś „śmieciarka” i wywiezie to wszystko daleko, daleko na jakieś bardzo odległe składowisko śmieci. Chyba pisze bzdury... ale kto tego nie robi? A może jednak tylko ja? (...)

Zobacz pełny wpis »