Ryuchanek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ryu Chan
Lokalizacja Rybnik
Główny blog ryuchanek.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ryuchanek

Oto pare fotek z życia kota z żółwiem . Koty dziwnie się zachowywały, były nerowe i niewiedziały co z soba zrobić ^.^ Mika była baaardzo nerwowa:  próbowała pacac żółwia łapką z pazurkami: a potem weszla na szafe i obserowowala z góry: Oto kilka fotek pozostałych kociamberków i żółwika: Jest już kocia galeria tyle,że narazie tylko fotki Aishy - na pr (...)

Zobacz pełny wpis »
No tak juz z 3 DNI wakacyjeeee !!! AAA!!! Nie mogę w to uwierzyć ! Wolne od budy !!! Ha Ha teraz będę mjała calutkie dnie, żeby męczyć moje kociamberki ;}... żartuje niom ... no ale jest JEDNA rzecz, która jeszcze mnie dobija gdy tylko o niej pomyslę ... to ,że muszę brac udział w durnym przedstawieniu na koniec roku ... a babka chce ze mnie koniecznie dziwoląga zrobić ... najpierw (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale się cieszę ... nareszcie wakacje !!!! Widąc, że kotom też bije ... cały czas prawie się gonią a najbardziej tą koty męczą Mikusię i Keiko ! Aisha sie uwzieła na Mike, naprzemian z Miyą gonią biedaczkę, natomiast Simon dręczy wciąż Keiko, a zakare dostaje po poopie ^.^ Dodałam pare nowych linków i gierek, poprawiłam galerię, już jest ok, a także dodałam dział z fotografią kotó (...)

Zobacz pełny wpis »
Miya postanowiła zostać rowerzystką ^.^.Wspinała się na rower i oglądała świat z góry. Chciała sobie pojeździć przy okazji, ale nie dosięgała do kierownicy i pedałów ^.^ ... oto kilka fotek : (...)

Zobacz pełny wpis »
Ludzie !! Ale mi sie nic nie chce !! Przez szkołe wszystko !! I pomyśleć, że jeszcze cały tydzień i 2 dni noooo !! ale jak tylko wrócę ze świadectwem (którego wolałabym niewidzieć -..- ') to zabiorę się do udoskonalania bloga, bo nudno tu jak .... jak w szkole na historii .... cos z tą galerią trza zrobić i wogóle ... a wlaśnie czy ktos to wogóle czyta !?!?!?!!? NauCzyCiElE To Sa (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początek napisze tylko tyle, że Mika podjadała mi dzis czereśnie ^.^ . Ale nie chodziło jej chyba o sam owoc, ale o ich ogonki ^.^ ... bawiła się nimi jak dzika ... ech Natomiast jeśli chodzi o samego bloga, to juz niedługo będzie tu więcej. To narazie tylko początek .Zapraszam do pisania komentarzy !!!Tutaj macie kilka fotek Miki podjadającej mi czereśnie (teraz już ich pozos (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam, witam na moim nowym kocim blogu, w nim pisać będę o moich kociakach, o ich życiu, wydarzeniach i humorkach ^.^. Są tu cie kawe linki, foty, info i wiele innych w przygotowaniu !!! Zapraszam do czytania, oglądania i wpisywania ^.^ !!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Narazie dodałam, jak widzicie, e-karteczki ^.^. Niedługo będzie ich wiecej, a także ukaże się galeria ^.^ . Dziś wieczorem dodam jeszcze 2 notki ^.^ PoZdRÓwKa dla wszystkich kocich maniaków na świecie !!!!!!!1 (...)

Zobacz pełny wpis »