Ruoustc

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog zni.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-09-05
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ruoustc

  Obecnie w Polsce łowi się karpie głównie na łowiskach zamkniętych. Najlepsze brania karpia przypadają na ciepłe, letnie miesiące. Niemniej jednak późną jesienią, zimą i wiosną na ciepłych zbiornikach zaporowych można łowić karpie. Karp żywi się głównie drobną fauną denną. Potrafi zbadać czy dana przynęta mu nie zaszkodzi, stąd w połowach na te ryb (...)

Zobacz pełny wpis »
Leszcz to pospolity kuzyn karpia, powszechnie występujący w rzekach, jeziorach  i zbiornikach zaporowych. Jest lubiany przez wędkarzy ze względu na łatwą dostępność i… chęć współpracy. Złowienie leszcza nie powinno przysporzyć większych problemów początkującym, dlatego ci  bardziej doświadczeni polują raczej na duże 5-kilogramowe okazy. Jak wygląda&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas wędkarzy spinningistów czeka na pierwszego maja. W większości wód w Polsce to właśnie od tego dnia możemy łowić szczupaki i nie wyobrażam sobie by tego dnia choć na chwilę, choć symbolicznie nie „wyskoczyć” nad wodę by spróbować złowić „zębatego”. Często niestety i muszę się do tego szczerze przyznać moje wyniki nie były osz (...)

Zobacz pełny wpis »
W12 – oznaczenie silnika widlastego o układzie typu W składającego się z 12 cylindrów. Najczęściej kąt zawarty pomiędzy rzędami cylindrów wynosi 72°. Jednostka W12 przypomina 2 złączone silniki typu V6. Stosowany jest najczęściej do segmentu G, czasami F. Producentem jest Volkswagen i Audi. Używany (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyczekiwany trening lechitów Od środy, 6 maja, piłkarze Lecha Poznań powrócili do treningów grupowych na bocznym boisku stadionu przy ulicy Bułgarskiej. Jeszcze nie odbywają się one całym zespołem, ale i tak jest to moment, na który od kilku tygodni czekali sami zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz kibice Kolejorza. (...)

Zobacz pełny wpis »