Rudsonowa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog ohmyblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-07-06
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Rudsonowa

tak, muszę zacząc wylewać żale w czeluść Internetu...no to jazda, zacznijmy od opcji "co mnie wku..." a nie... Irytujące Aspekty Egzystencji1. Firma w której pracuję ma mnie w dupie.2. Wspólniczka mojego faceta stwierdziła, że świetnym pomysłem będzie zakup na start do lokalu głośnika za 700zł, bez opcji odtwarzania z karty pamięci.3. Narzekanie moje (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym założyć własną firmę.Może nawet nie tyle firmę, co działalność rękodzielniczą.Może byłabym w stanie wiązać koniec z końcem? ALE ale się boję, bo nasz hajs już wisi na włosku, po co znowu ryzykować, tym razem podwójnie? Bo jeśli teraz ja też przestanę przynosić do domu pieniądze, to... to za co będziemy żyć? wiem, że jak zrobię t (...)

Zobacz pełny wpis »
ostatnio byłam u psychiatry.wizyta u psychiatry jest... dziwna...wypytał mnie o wszystko - od rodziny po sytuację zdrowotną.zapytał jak widzę swoje problemy, odparłam, że lubią się "nawarstwiać" i porównałam je do tortu, takiego wysokiego na kilka pięter (damn you "Nail'd it!")zapytał czym jest biszkopt - mówię - nerwami, stresem, pracą...to czym  (...)

Zobacz pełny wpis »