Rozterkowelove

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog blogzonyzazdrosnej.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-02-12
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Ostatnie komentarze Rozterkowelove

Spadaj. Chętnie bym sobie gotowała a nie mam jaki gdzie. Gówno wiesz o życiu najwyraźniej i mieszkaniu z kimś pod jednym dachem. Ja cię nie obrazam od zdzir.

Zobacz całą dyskusję »
He he postawilismy wlasnie w swoim pokoju, ale to wlasnie o te choinke poszlo. Oni swoją ubrali dopiero wczoraj. Nasza jest już od soboty. Radość dziecka w niedziele rano niesamowita.

Zobacz całą dyskusję »
myślę o tym

Zobacz całą dyskusję »
Oj. Chciałabym iść do pracy. Żeby to było takie łatwe to bym i dzisiaj poszła. Niestety mieszkamy w zadupiu chodzę i pracy nigdzie znaleźć nie mogę. Urząd nie pomaga bo żadnej pracy nie proponuję takze zyjemy z jednej wypłaty. Tutaj u nas w miescie z pracą jest ciężko w tamtym roku dostałam pracę ale z góry zaznaczyli że tylko na miesiąc. Bo okres swiateczny był i potrzebowali. Od tego czasu nic. Pomimo szukania ogłoszeń nic. Dostałam kilka ofert towarzysko seksualnych i nawet zaczęłam rozmyślac nad nimi. Wiem że nie powinnam, ale czasem nie mam już sił. Chciałbym mieć jakieś swoje pieniądze tylko dla siebie. A tu nic. Jak tylko się cos znajdzie to zaraz bardzo chętnie idę. Tylko żeby jeszcze dzieckiem miał mi się kto wtedy zająć. Bo teściowa się babka opiekuje i mówi że ona tak nie da rady.

Zobacz całą dyskusję »
Do końca noe wybaczyłam ale pewności też nie mam czy zdradził. Sąsiad hm w swoim czasie

Zobacz całą dyskusję »