Rozaniecswjozefa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki
Główny blog rozaniecswjozefa.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-03-19
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 146 dni temu

Najciekawsze wpisy Rozaniecswjozefa

  Różaniec św. Józefa składa się z 60 paciorków na pamiątkę 60 lat życia św. Józefa na ziemi. Paciorki mają kolor biały i niebieski. Białe – symbolizują czystość św. Józefa, a niebieskie – nieustanne rozmyślanie św. Józefa o rzeczach niebieskich. Różaniec ten łącznie składa się z 15 czę (...)

Zobacz pełny wpis »
I. Czym jest ŻYWY RÓŻANIEC? Żywy Różaniec to najkrócej mówiąc inicjatywa modlitewna, w której określona liczba osób (w naszym przypadku będzie to 15) modli się każdego dnia za siebie na wzajem, tworząc Żywy Różaniec. Każdy z uczestników odmawia codziennie wyznaczoną jedną tajemnicę przydzieloną na dany m (...)

Zobacz pełny wpis »
ROZWAŻANIA RÓŻAŃCOWE – fragmenty z Pisma Świętego Część I. CZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA  Tajemnica I: Józef zostaje zaręczony z Dziewicą Maryją. Matka Jezusa była zaręczona z Józefem, choć wtedy nie mieszkali oni jeszcze razem (Mt 1,18). Tajemnica II: Józef dowiaduje się od anioła o poczęciu Jezu (...)

Zobacz pełny wpis »
W książce pod tytułem ”OPIEKĄ SWOJĄ NAS CHROŃ”, wydaną przez Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu w 2015 roku, znajduje się krótki opis historii środowych nabożeństw ofiarowanych ku czci św. Józefa. SZCZĘŚLIWY KTO SOBIE PATRONA JÓZEFA MA ZA OPIEKUNA.      Nabożeństwa te były praktykowane w każd (...)

Zobacz pełny wpis »
MARZEC 2017 W marcu ubiegłego roku byłam w Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, gdzie na karteczkach dostępnych przy skrzynce intencji wypisałam wszystkich tych, którzy są dla mnie ważni, którzy w ciągu całego mojego życia okazali mi swoją życzliwość, prosząc o potrzebne dla nich łaski i opiekę św. Józefa.Na wysłuchanie moje (...)

Zobacz pełny wpis »
Kochani przychodzę do Was z mocnym świadectwem! :) Ci którzy kiedykolwiek mieli styczność ze statystyką na studiach, a nie mają umysłu ścisłego wiedzą jaka to męka ogarnąć ten temat.Byłam już pogodzona z tym że będę musiała przychodzić na poprawkę z ćwiczeń z tego przedmiotu i już miałam nawet "wizję" wrześniową (najpierw trzeba zaliczyć ć (...)

Zobacz pełny wpis »
RÓŻANIEC ŚW. JÓZEFA - odmawiany na tradycyjnym Różańcu NMP   ''Różaniec św. Józefa'' – ks. Piero Amenta   Ks. Piero Amenta opracował niewielkich rozmiarów książkę, liczącą łącznie 56 strony. Autor doświadczył wielokrotnie opieki i wstawiennictwa św. Józefa, a także zauważył, że K (...)

Zobacz pełny wpis »
  Świadectwo I  Moja modlitwa o dobrego męża trwała wiele lat. Specjalna do Świętego Józefa o dobrego współmałżonka, dodatkowo przez 20 miesięcy odmawiałam codziennie dziesiątkę różańca w tejże intencji, przez ten czas szukałam swojej drogi i mojej drugiej połówki, to niesamowite czego Święty Józef dokona (...)

Zobacz pełny wpis »
    Witajcie, chciałam się podzielić swoim świadectwem. Listy do św. Józefa piszę nie od dzisiaj. Tak samo jest z modleniem się do tego świętego. Ostatnio dzięki jego wsparciu (napisałam list i codziennie kilka razy „męczyłam” go modlitwą-telegramem) udało mi się zaliczyć dwa ćwiczenia na studiach przez co mogę przystąpić do egz (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyjechaliśmy o 7:45 i najpierw pojechaliśmy do Lichenia, a później do Kalisza, lecz do Kalisza dojechaliśmy dopiero ok. godz 16.00. Bardzo zależało mi, aby być na Mszy Świętej w Sanktuarium Św. Józefa, więc od razu poszedłem sprawdzić, o której jest Msza Święta. Gdy się okazało, że jest o 18:00, gdy poinformowałem resztę osób z kt&oac (...)

Zobacz pełny wpis »