Rozaaa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Karola Kochowicz
Lokalizacja Warszawa
Główny blog raaa.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rozaaa

Mój kochany braciszek powiedizał że jestem głupia itd. bo wypiłam całą szklankę milkshake czekoladowo- kawowego, którego on zrobił (on mógł zapomnieć ze jestem chora, a ja nie). MNo bo w końcu jestem chora.   Ale mówi się trudno i ...to nic, ze oczy pełne łez i tak nadejdzie nowy dzień...   CZARNA RÓŻA Serce me spało, a moja myśltonęła gdzi (...)

Zobacz pełny wpis »
W tej czarnej dziurze jest wiersz pod tytułem Czarna Róża niestety nie zmieniłam czcionki na inną niż czarną i własnie tK to wyszło ale dla tych którym nie chce się zaznaczać tekstu żeby go przeczytac  wstawiam wiersz od nowa: CZARNA RÓŻA Serce me spało, a moja myśltonęła gdzieś w lazurze,nagle ujrzałem przy sobie tużskromniutką, czarną różę. Wsp (...)

Zobacz pełny wpis »
        Na samym poczatku przepraszam wszystkich za to, że nie działa mi "Księga gości" i "archiwum", ale to sie niedługo zmieni. Właśnie sobie gadam z moją psiapsiułą- Laurefinką. I tak żeby się inni nie poczuli opuszczeni to wszystkich pozdrwiam: Aruenkę, Eowinkę, Vigorka, Nataszkę, Roszpunkę, Dariję, Kasię Z., Popielicę, Kas (...)

Zobacz pełny wpis »
                   Z moim zdrówkiem całkiem dobrze się robi, ale dopiero w poniedziałek ten co będzie ide do lekarki i ona mi powie czy moge już wychodzić z domku.                    A (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój nowy szablon!!!!!!!! i jak wam się podoba??? Dal mnie bomba!!!!!!!!!! Mam jeszcze 2 blogi. jeden to www.rozaaa.blog.pl a drugi to http://roseee.blogspot.com/   nie wiem co mam więcej pisac więc się zegnam. napisze więcej jak dostanę weny!!!!! :):):):) (...)

Zobacz pełny wpis »
Napisałam straaaaaaaaasznie długa notkę i oczywiście co się stało?????????? Skasowała mi sie!!!!!!!!!! Tak to jest jak się przestaje na moment myśleć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no ale nic postaram się napisac ją jeszcze raz!!!!!!!!!!

Zobacz pełny wpis »
  to jedno z moich ulubionych powiedzonek... Akurat odnosi się ono do tego co teraz myśle- pierwszą część tego powiedzonka już zaliczyłam, ale mam życzenie żeby druga też i żeby okazało się ze on jednak tez tak myśli jak ja!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz pełny wpis »
A oto i mój blog!!!!! Niedługo jak znajde czas to zmienię szablon, ale na razie mi sie nie chce. Już gototwy jest blog na blogi.onet.pl. Wiec zaglądajcie tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »