Rowerysasuper

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog rowerowapasja.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-05-16
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 169 dni temu

Najciekawsze wpisy Rowerysasuper

Bez względu na wartość roweru jego utrata wskutek kradzieży nie jest niczym przyjemnym. By się przed tym zabezpieczyć, bez wątpienia warto wyposażyć się w odpowiednią blokadę do roweru, która stanowi jedyną barierę przed jego użyciem bez pozwolenia. O czym warto pamiętać podczas wyboru i stosowania zapięcia rowerowego? Jak używać blokady rowerowej? Stos (...)

Zobacz pełny wpis »
Łańcuch to jeden z ważniejszych elementów roweru, który jednak często bywa lekceważony. Warto go co jakiś czas wymienić, bo szybko umie się zużywać. Dobrze mieć zawsze jeden model zapasowy w razie nagłego zerwania. O czym pamiętać, kiedy kupuje się nowy łańcuch rowerowy?  Ważne cechy łańcuchów  Łańcuch rowerowy n (...)

Zobacz pełny wpis »
Kierownica rowerowa to niezbędny element w każdym jednośladzie. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wielką moc ma ten dodatek. Odpowiednie dobranie kierownicy wpływa na zachowanie wygody, dobre prowadzenie pojazdu i wytrzymałość sprzętu. Czym cechuje się kierownica do roweru? Jakie modele są najbardziej znane? Jak dobrać idealną opcję? Rodzaje kierownic do roweru Po (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy miłośnik jazdy na rowerze powinien pamiętać o odpowiednim obuwiu, jakie da mu komfort w każdych warunkach. Na uwagę zasługują buty Shimano, które są uwielbiane zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby początkujące. Czym cechują się buty rowerowe? Gdzie można je kupić? Jakie mają zalety? Buty Shimano Buty rowerowe mają za zadanie pod (...)

Zobacz pełny wpis »
Błotniki rowerowe są z pewnością niezbędnym elementem w każdym jednośladzie. Pozwalają zabezpieczyć opony i kierowcę przed zanieczyszczeniami, błotem, śniegiem, czy innymi zabrudzeniami. Jak wybrać dobre błotniki do roweru? Gdzie dokonać zakupu? Czym powinny odznaczać się te produkty? Dobre jakościowo błotniki rowerowe Producenci oferują szereg ciekawych rozwi (...)

Zobacz pełny wpis »