Rowerowyzawrotglowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog rowerowyzawrotglowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-10-19
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 216 dni temu

Najciekawsze wpisy Rowerowyzawrotglowy

Rośnie popularność rowerów wyczynowych. Dzięki nim jest możliwa przyjemna jazda na duże odległości, gdyż są one szybkie i lekkie. Dzięki nim kolarstwo wyczynowe i hobbystyczne ma coraz więcej zwolenników.   Rowery wyczynowe – cena Niestety zakup roweru to duża inwestycja. Im większej klasy rower, tym wyższe są koszty jego nabycia. Używan (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór roweru to trudniejsza decyzja, niż mogłoby się wydawać. Rynek oferuje często nawet bardzo specjalistyczne rowery, jak chociażby te do triathlonu. Jednak większość osób potrzebuje rower do jazdy po mieście i na wycieczki poza, nad jeziora czy do lasu. Ich wybór powinien paść na rowery górskie.   Uniwersalność Rowery z rodzaju g (...)

Zobacz pełny wpis »
Gripy rowerowe, inaczej uchwyty lub rączki, wydają się być dość niepozornym i mało istotnym elementem wyposażenia roweru. To od nich jednak zależy w dużej mierze komfort dłoni podczas jazdy. Przedstawiamy dostępne rodzaje gripów rowerowych i wyjaśniamy, na co zwracać uwagę przy ich zakupie.   Standardowe gripy rowerowe, zamontowane w rowerze, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Jazda na rowerze to niewątpliwie jedna z najprzyjemniejszych form aktywnej rekreacji. Można jednak uczynić ją jeszcze bardziej komfortową dopasowując rower do naszych wymagań. Elementem, który może znacząco wpłynąć na odczuwanie przyjemności z jazdy jest rura podsiodłowa, którą można wymienić na amortyzowaną.   Sztyca amortyzowana Goride pozwa (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz więcej osób rezygnuje z codziennego poruszania się samochodem czy komunikacją publiczną, a zamiast tego wybiera rower. To nie powinno dziwić, gdyż taka zmiana niesie za sobą wiele korzyści. Dlaczego warto jeździć na rowerze?   Przesiadka na rower - czy warto? Od wielu lat problemem wielu polskich miast jest duże zanieczyszczenie powietrza. Przyczynia (...)

Zobacz pełny wpis »