Rowerowyme

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog mojrowerowyswiat.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-20
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rowerowyme

Sawky rowerowe są jednym z najpopularniejszych sposobów wygodnego przewożenia na rowerze różnego rodzaju rzeczy. Znajdują zastosowanie zarówno w turystyce, jak i w codziennych dojazdach. Na co zwrócić uwagę wybierając sakwy?   Czym kierować się wybierając sakwy?   Wybierając sakwy rowerowe (https://www.goride.pl/torby-i-sakwy)&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Sezon rowerowy rozpoczął się pełną parą, więc wiele osób decyduje się na długie wycieczki rowerowe. Nie ma nic przyjemniejszego niż ruch, jednak przed wyruszeniem w podróż należy sprawdzić stan swojego roweru. Dla bezpiecznej trasy ważne jest, aby sprzęt był sprawny, a opony napompowane. Dobra pompka rowerowa to podstawa! Jak wybrać najlepszą?   Ręczna lub noż (...)

Zobacz pełny wpis »
Holandia to stolica rowerów, nie tylko w Unii Europejskiej, ale również na całym świecie. Wyznacza trendy w budowaniu ścieżek rowerowych i jest wzorem do naśladowania w dziedzinie wprowadzania rozwiązań dla rowerów. Wynika to z faktu, że ilość rowerzystów w tym kraju jest ogromna i Holendrzy od wielu lat stawiają transport rowerowy ponad transport samoch (...)

Zobacz pełny wpis »
W kasety wyposażona jest zdecydowana większość rowerów przeznaczonych do bardziej sportowej jazdy, ale także bardziej zaawansowane rowery rekreacyjne. Stanowi ona jedno z rozwiązań tylnych zębatek. Jak jest zbudowana i czym się charakteryzuje?     Budowa kasety Kaseta rowerowa (https://www.goride.pl/wolnobiegi-i-kasety) odróżnia się od innych rozwią (...)

Zobacz pełny wpis »
Utrata roweru nie należy do najprzyjemniejszych, niezależnie od jego wartości. Z tego względu warto się przed nią zabezpieczyć chociażby przypinając swój rower. Jakie są dostępne zapięcia do rowerów i jak przypinać rower?   Po co i jak zapinać rower Najprostszym sposobem zabezpieczenia roweru zostawiając go w ogólnodostępnym miejscu przed jego kradzieżą (...)

Zobacz pełny wpis »