Rowermat

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog rowerowymat.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-10-10
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Rowermat

Holendrzy od lat wypuszczają na rynek bardzo dobre rowery, które cenione są przez wielu użytkowników. Wiadomo, że rowery holenderskie cechują się wysoką wytrzymałością. Można na nich jeździć bez awarii i pokonywać bez przeszkód różne trasy. Czy holenderskie rowery są dostępne w Polsce? Zarówno używane, jak i nowe rowery z Holan (...)

Zobacz pełny wpis »
Choć spodenki na rowerowe są powszechnie wykorzystywanym elementem rowerowego wyposażenia, to jednak nie każdy wie, jak się je powinno wybierać i kupować. A jak się okazuje, wystarczy pamiętać przy tej czynności zaledwie o trzech sprawach. Długie czy krótkie? Rzecz jasna najbardziej podstawową jest ta, czy mają to być spodnie rowerowe długie, czy też (...)

Zobacz pełny wpis »
Osoby posiadające własne rowery często poszukują wygodnego sposobu przechowywania pojazdów. W warunkach domowych doskonale sprawdzi się odpowiednio dopasowany stojak na rower. Jakie przedmioty można odnaleźć w tej kategorii i który okaże się praktycznym wyborem? Rodzaje stojaków na rowery Wśród stojaków wewnętrznych odnaleźć można (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat rowerów jest niezwykle bogaty i zróżnicowany. Na rynku istnieją modele dopasowane bardzo precyzyjnie do zastosowań, tak więc każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do jego upodobań i stylu jeżdżenia. Jednym z najbardziej charakterystycznych modeli jest z pewnością rower szosowy. Czym jest rower szosowy? Popularna kolarzówka to wyścig&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy rowerzysta wie, że nie powinno się wyruszać na wycieczkę bez kasku, czy też działającego oświetlenia rowerowego. Elementy te w bezpośredni sposób wpływają na bezpieczeństwo. Jak się jednak okazuje, oprócz nich bardzo często polecane są także rękawiczki rowerowe. Dlaczego warto je mieć? Zwiększone bezpieczeństwo w lecie Przede wszystkim trz (...)

Zobacz pełny wpis »