Rowerkujedz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog rowerowyswit.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-07-07
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Rowerkujedz

Nowoczesna owijka rowerowa jest przydatnym rozwiązaniem do kierownic typu "baranek". Spotykamy ją także w starszych typach rowerów MTB. Czym cechuje się produkt? Jakie ma zalety? Gdzie znajdziemy takie rozwiązanie? Owijka rowerowa Jest to produkt przeznaczony do konkretnych kierownic w rowerze. Bez owijki rowerowej rurki kokpitu byłyby trudne w utrzymaniu, co w (...)

Zobacz pełny wpis »
Oświetlenie rowerowe to niezwykle ważna kwestia, jakiej nie może pominąć żaden kolarz. W tym przypadku zachowamy bezpieczeństwo i komfort podczas wieczornej jazdy na rowerze. Dlaczego należy pamiętać o oświetleniu? Gdzie szukać ciekawej oferty? Na jaką opcję postawić? Nowoczesne oświetlenie rowerowe W przypadku oświetlenia do roweru, warto postawić na światła z przodu i z tyłu. N (...)

Zobacz pełny wpis »
https://www.goride.pl/lancuchy-roweroweŁańcuch do roweru to niezwykle ważna kwestia, jakiej nie można pominąć. Pozwala na sprawną jazdę i prawidłową pracę jednośladu. Jak dobrać taki łańcuch? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? O czym pamiętać? Łańcuch rowerowy Nie zapominajmy o tym, że jest to jeden z najważniejszych elementów składowych pojazdu. Poprze funkcję, jaką (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapięcie do roweru to niezwykle popularne rozwiązanie, z jakiego korzysta praktycznie każdy rowerzysta. Pozwala zachować komfort i zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą w razie oddalenia się właściciela. Jak dobrać najlepsze zabezpieczenie? Czym cechuje się dobre zapięcie roweru? Zapięcie do roweru Zabezpieczenie tego typu jest przyrządem, jakie utrudnia złodziejom kradzież roweru. (...)

Zobacz pełny wpis »
Kamizelka rowerowa nie bez powodu cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Każdy rowerzysta pragnie zadbać o własny komfort i bezpieczeństwo, dlatego takie dodatki są godne uwagi. Czym odznacza się produkt? Czy warto na niego postawić? Kamizelka rowerowa Jest to jeden z ważniejszych elementów, jaki powinien znaleźć się w ekwipunku każdego miłośnika jazdy na row (...)

Zobacz pełny wpis »