Rowerkowooo

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog ahtenrower.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-05-05
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rowerkowooo

Kierownica jest jednym z kluczowych elementów roweru. Wraz z powstawaniem różnych typów rowerów powstało także wiele typów kierownic rowerowych. Wszystkie one posiadają jednak wspólne cechy i spełniają podobne zadania. Budowa i działanie kierownicy rowerowej Kierownica do roweru (taka jak tutaj)odpowiada za możliwość sterowania rowerem, p (...)

Zobacz pełny wpis »
Ustawienie siodełka rowerowego jest podstawową czynnością podczas dostosowywania roweru do jazdy.  Odpowiednio ustawione zapewnia wygodę i pozwala na sprawne pokonywanie dużych odległości. Jak je odpowiednio ustawić? Znaczenie ustawienia siodełka rowerowego Odpowiednio ustawione siodełko rowerowe (https://www.goride.pl/siodelko-treking-miasto)jest podstawą prawidłowej pozycj (...)

Zobacz pełny wpis »
Stery rowerowe odpowiadają za płynny ruch kierownicy oraz widelca. Dzięki nim można sterować rowerem i jechać w wybranym kierunku. Istotną kwestią w przypadku wyboru sterów rowerowych jest ich kategoria, poziom sztywności, odporności na zabrudzenia oraz konstrukcja. Opisywane elementy można podzielić na kilka typów wedle trzech kryteriów. Stery rowerowe - rozm (...)

Zobacz pełny wpis »
Rękawiczki rowerowe wykonane są najczęściej z syntetycznej skóry, która ma dobre właściwości użytkowe. Na ich wyposażeniu znajdują się często charakterystyczne, amortyzujące wypustki żelowe, które chronią dłoń przed obtarciem i zranieniem. W procesie produkcji stosowane są materiały, które doskonale odprowadzają pot. Zapewniają one sportową wygodę i funk (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy rower powinien mieć stabilne podparcie, które zapobiegnie przewracaniu się pojazdu, co mogłoby wpłynąć negatywnie na jego stan. Dzięki solidnemu stojakowi można zabezpieczyć rower także w miejscu publicznym, dlatego też warto postawić na dobry i trwały produkt.  Stojak rowerowy - istotne aspekty Rowery można trzymać w różnych miejscach, w tym w garażu, (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnie każdy z nas nie raz zastanawiał się jaki rower będzie dla niego najlepszym wyborem. Na rynku znajdziemy różne rowery używane w różnych celach: do jazdy po mieście - tzw. holendry, do jazdy po lesie i górach - tzw. krossy i górskie, do dłuższych wędrówek - trekingowe, aż po klasyczny sportowy typ, czyli rowery szosowe - do szybkiej jazdy po (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość dzieci bardzo lubi jazdę na rowerze. Nawet ponad roczne maluchy spędzają czas na rowerkach biegowych lub trójkołowych, kierowanych przez rodziców. Rower to z pewnością jedna z najlepszych form rekreacji. Taki sprzęt jednak powinien być dobrze dobrany do dziecka, by jazda sprawiała radość i była bezpieczna. Wielkość rowerów dla dzieci Decydując się n (...)

Zobacz pełny wpis »
Sztyca amortyzowana to bardzo istotny element mający zastosowanie głównie w przypadku rowerów trekkingowych lub crossowych. Czy warto go posiadać w swoim wyposażeniu? Jak bardzo zwiększa on komfort jazdy? Tego właśnie dowiesz się w tym krótkim artykule.  Sztyca amortyzowana - poczuj komfort jazdy i bezpieczeństwo Głównym zadaniem sztycy amortyzowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawdziwi amatorzy rowerów nie boją się nawet kiepskiej pogody. I takich jest coraz więcej. Jeszcze do niedawna sezon rowerowy miał swój wyraźny początek i koniec. Dzisiaj, również za sprawą coraz łagodniejszych zim, nigdy się nie kończy. Rowerzyści ubrani w zimową wersję stroju rowerowego przemierzają kolejne ścieżki rowerowe. Jak ubrać się na rower w ch (...)

Zobacz pełny wpis »
Kierownica jest niezwykle ważnym elementem każdego roweru. To od niej zależy, jaki będzie on miał charakter i do jakiej jazdy się sprawdzi. Jaka kierownica do roweru będzie dobrym rozwiązaniem do miasta? Kierownica do roweru https://www.goride.pl/kierownice, który ma być użytkowany do jazdy po mieście, powinna zapewniać przede wszystkim wysoką wygodę jazdy i dosk (...)

Zobacz pełny wpis »