Roweremprzezzycie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog roweremprzezzycie.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-05-17
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Roweremprzezzycie

Kupując fotelik rowerowy dla dziecka lub niemowlaka, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników i upewnić się, że pasuje on do Twojego dziecka i roweru. Oprócz innych kwestii związanych z bezpieczeństwem, dziecko musi mieć wystarczająco silną szyję, aby utrzymać głowę w górze podczas jazdy w kasku. Zalecamy, aby poczekać do 12 miesiąca życia. Foteli (...)

Zobacz pełny wpis »
Hamulce to bez wątpienia jedna z najważniejszych części roweru. Od sprawnie działającego układu hamulcowego zależy nie tylko zdrowie i życie rowerzysty, ale także życie wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Logiczny jest więc wniosek, że kupując rower, należy wybrać model niezawodny, z mocnym układem hamulcowym, który w sytuacji awaryjnej na drodze zatrzyma r (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawidłowe ustawienie zawieszenia jest niezbędne, aby w pełni wykorzystać potencjał wydajności Twojego roweru. Jednym z najważniejszych kroków w tym kierunku jest uzyskanie prawidłowego współczynnika oporu. W przypadku większości nowoczesnych amortyzatorów rowerów górskich oznacza to regulację ciśnienia powietrza wewnątrz sprężyny - a do tego potr (...)

Zobacz pełny wpis »
Rowery Enduro są przeznaczone do jazdy po trudnym terenie. Warunki wyścigowe stawiają przed rowerem wysokie wymagania w zakresie wytrzymałości, prowadzenia i niezawodności. Większość z nich jest więc wyposażona w lekką i wytrzymałą ramę, tylny amortyzator i widelec o długim skoku. Rower Enduro to niezwykle modna kategoria najbardziej wszechstronnych rowerów g&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Duża część osób uważa, że rower bez błotników to nie maszyna, na której będzie można przemierzać wielkie ilości kilometrów, ale czy to prawda ? Jeśli pewna osoba ma zamiar wybrać się na długą wycieczkę rowerową, po nieprzyjaznych terenach to błotnik może być dla niej zbawieniem. Służy on przede wszystkim do ochrony rowerzysty przed zabrudzeniami, ta (...)

Zobacz pełny wpis »