Rotten_apple

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dobrosław Mańkowski
Główny blog rotten-apple.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rotten_apple

bezwstydne zdjęcia wisialy w pokoju, w którym się znajdowalem. nagie kobiety, nadzy mężczyźni w różnych pozach spólkowania. zazygana podloga przez dzieci, ktore niewiadomo skad i dokad przemieszczaly się przez ów pokój. ja zaś przywiązany do krzesla umiejscowionego w rogu pomieszczenia obserwowalem wszystko co się dzieje. ze swojego miejsca nie widzialem ani początku ani końca tego (...)

Zobacz pełny wpis »
powoli mnie zdrap ze ścian macicy, gdzie pelen zaufania do Ciebie rosnępowoli wypluj mnie z siebie, gdzie pelen zaufania do Ciebie żyjęciągle żywisz mnie czymś, ciągle dajesz mi nadzieję lecz ja czuję, że Tyodrzucasz mnie kopie Cię w brzuch, daje znać o sobiestrute cialo wypluwa truciznęniszczysz mnie powoli w swymmatczynym zaufaniu jest falsz powoli zdrap mnie ze ścian macicy, p (...)

Zobacz pełny wpis »
Mogles miec to wszystko.Mogles czuc to blizejSiebie,Niezrozumiale slowa odmowyNiewidoczne checi obydwojga Jak mogles nie zlapac tegoJak mogles odrzucic toJak mogles poczuc sie zranionyJak mogles Pamietaj o slowachPamietaj o jej oczachPamietaj o jej dloniachPamietaj o jej nieposmakowanychUstach Jak mogles nie zlapac tegoJak mogles odrzucic toJak mogles poczuc sie zranionyJak mogl (...)

Zobacz pełny wpis »
coś się zaczyna. (...)

Zobacz pełny wpis »