Root

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Administrator Misiek
Lokalizacja Oleszyce
Główny blog root.blogi.pl »
Data urodzenia 1968-01-21
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Root

Najciekawsze wpisy Root

Dzisiaj pierwszą lekcją [Techniką] rozpoczął się ostatni dzień tygodnia szkolnego! Była taka polewka, że szok! Nie pamiętam wszystkich haseł, ale podam te, które zapamiętałem... Nauczyciel: (...) rok temu u nas w Oleszycach był taki przypadek i jednego z waszych kolegów potrącił samochód, ponieważ nie zachował szczególnej ostrożności! Uczeń: a ten chłopa (...)

Zobacz pełny wpis »
ahhhh te sklepy... Dzisiaj przed godziną 7:00 wybrałem się do sklepu po 2 sztuki marchwii :DDD Ja: bry ;]Sprzedawczyni: bry ;]J: Proszę pani jest może marchew ?S: Mak ? Jest. -- odpowiadaJ: Nie chodzi mi o mak tylko o marchew...S: Marchew też jestJ: To poprosżę 2 sztuki...S: Proszę sobie wybrać !J: :) - wybrałem, i położyłem na wadzeS: 30 grJ: :)Hehe i tak oto zaczą (...)

Zobacz pełny wpis »
Heh... poniedziałek, pierwsza lekcja... geografia. W ciągu nie całych 7 minut poleciało 4 pały -- wow! w tym 2 pały złapał stech, ponieważ trzecią za brak zadania pani Zosia odpuściła mu! Trzecią pałę dostał Sarna :))) i ostatnią koleżanka :) Lekcja... Nauczyciel: ... Uczeń: Stary gościu N: Nie stary gościu, tylko osoba w podeszłym wieku U: Ahaaaa :DDD (...)

Zobacz pełny wpis »
Noo i mamy piąteczek ostatni dzień szkolego tygodnia. Dzisiaj po lekcjach byłem bardzo zaskoczony, ponieważ przyjechała do nas _Nokia :)) z czego bardzoe się cieszymy. A już jutro od godziny 17 zaczynamy pierwszą dyskotekę w Publicznym Gimnazjum w Oleszycach, która trwać będzie do godziny... // to się jeszcze okarze.. // Fotki Nokii już są [ w aparaciku] zobaczymy ja (...)

Zobacz pełny wpis »
No i kolejny dzień po szkole [3]. Matematyka dotałem 4 :)))))), Geografia -- nic nieumię dostałem . na szczęście, ale na następny raz w poniedziałek będę pytany :( i powrót do domciu udał się znakomicie :) Razem z CHESTEREM mieliśmy wygodny środek transportu FURMANKA (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj zeskanowałem fotki z dyskoteki i ogniska mam nadzieję, że już nie długo ruszę dOOpą i je tutaj rzucę.A 26 października mam wesele -- też się coś szykuje :DD W najbliższym czasie odpale chata na tej stronie i będziemy sobie prowadzić małe "czatowisko" :> To tyle co chciałbym dodać. Idę teraz na geografię będę pytany, nie wiem z jakiej okazji ? a moż (...)

Zobacz pełny wpis »
No i po pierwszej szkolnej dyskotece w tym roku [miejmy nadzieję, że nie ostatniej :)] Dyskoteka wyszła taka jaka wyszła tak jak i zdjęcia ;), które zostanął zamieszczone w dziale imprezy :D Pod koniec dyskoteki złapałem doła :(((((((((((((( To wszystko, nie będę się rozpisywał, ponieważ jestem ... :( (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś (tj. 30 września br.) jest Dzień chłopaka, a więc oczekujemy a raczej to ja oczekuję od Was moje kochane panie duuuuuużo s... :P itp. Mam nadzieję, że przytajmniej w ten piękny dzień, który jest tylko jeden jedyny raz w roku zrobicie to dla mnie :F Dzięki z góry :> (...)

Zobacz pełny wpis »
Na zegarze mam 2:55 co ja mam robić ? Spać raczej nie pójdę, bo rano nie wstane na gg 1 osoba dostępna i to na dodatek facet :( Wiem! Pooglądam sobie film ! (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest godzina 8:16 a wstałem o 5:42 [z dokładnością!]. Już za kilkagodzin odbędzie się dyskoteka z czego bardzo się cieszę :DDD Więcej informacji po dyskotece, jeżeli będę w stanie... ;] (...)

Zobacz pełny wpis »