Ron1971

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Manchester
Główny blog gagarintoilet.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-08-05
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ron1971

1. ...- I ostatni punkt. Sprawozdanie miesięczne i bilans. Komandor Jesenik.Jesenik siedział nieruchomo. Pauza była potrzebna bo po siedzeniu przez cztery godziny nikt nie interesował się słupkami i tabelkami. Poczekał aż kilka znudzonych twarzy zwróciło sie łaskawie ku niemu:- Zestawienia znajdują się na tej samej stronie co zwykle. Nic szczególnego. Niestety pojawil (...)

Zobacz pełny wpis »
3.Z całego dowództwa najtrudniej poszło im z Madoffem i Gorylem.Stary paranoik Madoff miał w swoim wózku inwalidzkim zamontowane ekrany i impulsator z patrolowca. Po dwóch atakach na korytarzu Biura Uzbrojenia z oddziału szturmowego zostały krwawe strzępy więc po prostu wysadzili biura pod gabinetem Madoffa. Tak dokładnie, że zwalili naroznik budynku aż do fund (...)

Zobacz pełny wpis »
2.- Mówię ci, że jest chory. Popatrz na niego: Gowa mu się pali i ma wysypkę.- Nie jest. Sprawdziłem. Tak wygląda ludź pierwotny. Kiedyś tak wyglądali. Tylko samice z czerwonymi włosami miały podobno paskudny charakter. - A chłopaki?- Mieli małe fiutki.Lars zakrył twarz rękoma w gescie rozpaczy. Wyglądało na to, że wraz z kończynami i organami stracili również poczuci (...)

Zobacz pełny wpis »
Prolog. CHodzenie do szkoły jest nudne i na dodatek niebezpieczne , bo głupi Lars ciągle chce mi podłożył nogi. Zwłaszcza jak gram w piłkę głupi Lars nogi i przewraca wszystkich , ale mnie najczęściej . To syn Dużego Larsa i dlatego nauczyciel nic nie robi z tym przewracaniem. Wolę chodzić do doliny patczeć na milczących jak pracują przy okręcie, jest tak wielki , że zajmuje całą d (...)

Zobacz pełny wpis »
5.Generalnie to Wielka Sprawa wygrywała ale jakoś tak nie całkiem. Mieli w ręku wiekszość floty i kontrolowali prawie wszystkie sektory ale ich dowódcy byli wczoraj porucznikami a oddanie sprawie i wiara w jestestwo w jasności ( albo odwrotnie) ani nie dodawało doświadczenia ani inteligencji. Naiwnie przyjeli założenie, że lojaliści zaatakują stolicę i Świątynię Wielkiej Spr (...)

Zobacz pełny wpis »
4.Clint Estwood- Mam trzy córki, muszę mieć karabin.- Po co ci karabin na promie? Klamka wystarczy. Płacimy za każdy kilogram.- A na miejscu jak was obronię? - Kolonia jest spokojna i bezpieczna. Jedyne zwierzęta to mleczaki.- Zwierząt to ja się akurat boję najmniej. - Amos, błagam cię! Musimy wyjechać. Tu sie niedługo nie da żyć. Dziewczynki trafią do fabryki jak my. I będą (...)

Zobacz pełny wpis »