Romana

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Klaudia Romanowska
Główny blog romana.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-10-12
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Romana

No to tak: Potem żadna z nas niewiedzila co robić więc wsiadlyśmy w  jakiś autobus i wysiadlyśmy na kromera i myślalyśmy co dalej, krziślak caly czas marudzila,  że na soltysowice ale dla nas wszystkich bylo to bezsensu. Gośka powiedziala, że kiedyś byla gdzieś na jakiejś wsi na końcu przystanków 116 i szlo się ok. godziny przez pola i lasy. Więc i tak niemialyśmy co rob (...)

Zobacz pełny wpis »
opowiem wam jak to bylo w ten poniedzialek: Więc rano spotklyśmy się przy pizzerni i poszlyśmy do mnie na jakiś czas. Potem wybralyśmy się na przystanek, ale mi i krziślakowi niechcialo się czekać na autobus więc poszlyśmy piechotą, po drodze krziślak zobaczyla swojego pięknego i zaczela wariować jaki on jest piękny(byl brzydki). Kiedy doszlyśmy na przystanek czekalyśmy na Olke, D (...)

Zobacz pełny wpis »
Boże..!!!!!!!! teraz kośció kośció i jeszcze raz KOŚCIÓL!!!!!!!!! jak to nazwalam w szkole rekolekcje:p ale lepiej iść do kościoa i suchać ich ględzenia niż chodzić do szkoly:] W środe nie ide do kościola  ani szkoly bo jade do szpitala na kontrole papap potem dodam jakąś notke o ciekawszym temacie- historia z brzeźniakiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym syfem co się wydarzylo 4 (...)

Zobacz pełny wpis »
dawno tu nie zaglądalam. Nie mialam co pisac zreszta teraz też nie mam ale dobra. No więc: ogólnie wszystko po staremu ale to moja ostatnia notka przed operacją!!!!!!!!!!!!!!!!!!! strasznie się boje na dodatek przed samą operacją będą mi kamerką jeździć w kolanie!!!!!!!!!!:(:(:(:( oh...No i jeszcze będe musiala sama 2 sprawdziany pisać!!!!! (matma, geografia). Jedną dobrą stroną te (...)

Zobacz pełny wpis »
kurcze ciesze się bo 31 marca zobacze Marka!!!!!!!!! Marek to taki fajny koleś, którego poznaam w szpitalu, co prawda jest odemnie starszy ma gdzieś 26 lat ale to super dość. A źle ponieważ jak dziś do mnie zadzwonil to powiedzial że zebrala mu się taka plyn w kolanie i muszą go wyciągnąć. Byliśmy razem na to samo w szpitalu więc wiem jakie to niemile wyciągać plyn. Ale ogólnie to (...)

Zobacz pełny wpis »
tak jak myślaam wszystko jest już git! ze dni mi przeszy:D ale niedugo znów wrócą...:(((( 10 marca przecież do szpitala ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to straszne ale dziś by fajny dzień byam z kumpelami w kinie na Gothice super!!!!! Dorze prawie palce ze strachu polamalam

Zobacz pełny wpis »
To wszystko jest straszne... nic mi nie wychodzi....wszystko idzie nie po mojej myśli nawet Dora jednak nie jedzie do Wloch...to straszne już zamykam się sama w sobie co za nieeszczęsny dzień jutro mam nadzieje że mi przejdzie:] (...)

Zobacz pełny wpis »
ale super nie chce wszystkiego krakać ale pojawila się nadzieja że dora pojedzie z nami do wloch:) super prawda ?? ale jest jeden smutek o którym nie wspomne bo to tajemnica:] (...)

Zobacz pełny wpis »
chcialam opisać wam moją straszną historie z brzezem ale jak nie chcieliście to wasza sprawa jak nadrobicie straty to się zastanowie:] (...)

Zobacz pełny wpis »
Wlasnie dziś w kościólku pomodlilam sie aby Dorotka pojechala z nami do Wloch. I wiecie co ? POJEDZIE !!!!! I jestem happy :-) (...)

Zobacz pełny wpis »