Rodmal

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnowskie Góry
Główny blog trmg.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-08-01
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rodmal

Podrzucam instrumental piosenki "Oeany", w wykonaniu moim i mojej przyjaciółki. Milego słuchania.  Oceany (...)

Zobacz pełny wpis »
Często ludzie zastanawiają się skąd wziąć chwyty do piosenek, jeżeli ktoś potrafi grać ze słuchu to śpiewnik raczej nie jest mu potrzebny. Nie wszyscy jednak to potrafią, osobiście polecam te kilka stron: Jak zagrać, Wywrota, Chords, Giszowiec (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest wiele rodzajów gitar, wymienię kilka z nich: -klasyczna -akustyczna- od klasycznej różni się węższym gryfem i metalowymi strunami -elektryczna- nie ma pudła rezonansowego, za to podłącza się ją do wzmacniacza -basowa- tak jak elektryczną podłącza się ją do wzmacniacza, gra bardzo niskie dźwięki i ma tylko 4 struny -12-strunowa- wiele się nie różni od (...)

Zobacz pełny wpis »
Do gitary elektrycznej warto dokupić kilka akcesorii, m.in. piec, kabel. Dodatkowo można kupić kostkę do gry, pedał zniekształcający, który dodaje ciekawe efekty dźwiękowe. (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio poszukując inspiracji do nagrania jakiejś nowej piosenki natknęłam się na bardzo ciekawe wykonanie "Jestem tego pewien", są tu rozpisane niecodzienne chwyty, które są łatwe do zagrania, a mają łagodne brzmienie.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Wraz z moją przyjaciółką zastanawiałyśmy się, jak to jest tworzyć muzykę. Postanowiłyśmy spróbować, na początek zaczęłyśmy nagrywać swoje wersje popularnych piosenek, może i nie mają dużo wyświetleń, ale świetnie się razem bawimy wspólnie grając na gitarze.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Na jakiej gitarze najlepiej się gra? to zależy od własnych preferencji, jednak jeśli nie wiesz od jakiej zacząć, myślę, że ten filmik może ci pomóc. (...)

Zobacz pełny wpis »
Z gitary elektrycznej możemy wydobyć wiele różnych dźwięków, są do tego specjalne urządzenia, które pomagają nam stworzyć dźwięk najbardziej nam odpowiadający. Tutaj krótki poradnik na ten temat: (...)

Zobacz pełny wpis »