Rknolimits

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Southampton
Główny blog rknolimits.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-06-10
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rknolimits

Co to jest ta kreatywność? Czemu ma właściwie służyć? I po co ona jest?Najkrócej można powiedzieć, że jest to myślenie. Myślenie jest najcięższą pracą jaka występuje w przyrodzie, dlatego tak niewielu ją podejmuje. Oczywiście jest to szczególny poziom myślenia, który wiąże się z zaangażowaniem swojego jestestwa.Musisz za prząść do tego swoje emocje, energie, (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten artykuł będzie streszczeniem, książki Toksyczni ludzie Liliam Glass. Według mnie przedstawię najciekawsze wątki z tej książki, oczywiście to jest moja opinia i moje spojrzenie na te zagadnienie. Czasami podam tylko hasło i każdy sam w swojej świadomości może je rozwinąć. Pałki i kamienie mogą zadać mi cierpienie, ale słowa nawet nie zabolą. Większość z nas wzrastała z tym wi (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ostatnio przeglądałem sobie książki, które wcześniej przeczytałem. Lubię czytać teksty w tych książkach, które wcześniej sobie podkreśliłem. Największą frajdą jest uświadamianie sobie spraw, które wcześniej znałeś, teraz doznajesz olśnienia. Patrzysz na te same sprawy, z zupełnie innej perspektywy. Jeśli chodzi o pracę naszych marzeń, trzeba spojrzeć (...)

Zobacz pełny wpis »
To dzień lądowania aliantów na plażach Normandii 6 czerwca 1944 roku.Największ operacja desantowa jakiej wcześniej nie widział świat. Operacja"NEPTUN". Tego dnia będzie lądować 175 tysięcy żołnierzy na plażachNormandi we Francji. Organizując drugi front, przeciw Trzeciej Rzeszy. Naprzestrzeni 50 mil lądowania zorganizowano 5 stref Utah, Omaha, Gold, Juno,Sword. W każdym z (...)

Zobacz pełny wpis »