Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Riodidrex

Najciekawsze wpisy Riodidrex

Nazwisko tragicznie zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Gortat umieścił na swoich butach i opasce na nadgarstek.  W serii do czterech zwycięstw Magic prowadzą 1:0. Mecz numer dwa w środę także w Orlando.  Polska jest daleko stąd, ale ciężko by coś takiego nie wywarło na mnie ogromnego wrażenia. Przecież tam są moi znajomi, ro (...)

Zobacz pełny wpis »
Lakers, którzy mieli kiepską końcówkę sezonu, mecz z debiutującymi w play-off Thunder zaczęli bardzo dobrze - po serii efektownych zagrań prowadzili w drugiej kwarcie nawet 38:21. Pau Gasol w ekwilibrystyczny sposób trafił z faulem, Najlepiej w Lakers grali właśnie Gasol i Bynum. Hiszpan miał do przerwy dziewięć punktów, dziewięć zbiórek, trzy (...)

W serii do czterech zwycięstw Magic prowadzą 1:0. Mecz numer dwa w środę także w Orlando. Marcin Gortat w pierwszym meczu play-off zagrał 20 minut, głównie dzięki szybkim faulom Howarda w drugiej połowie. Polak przyzwoicie grał na deskach (5 zbiórek) i solidnie w obronie. W ataku był niewidoczny, bo praktycznie nie dostawał piłek. Jedyne swoje punkty zdobył (...)