Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Reubaycol

Najciekawsze wpisy Reubaycol

Nadzieją Prokomu na drugą połowę było m.in. to, że do przerwy żadnego punktu nie rzucił David Logan. Czwarty w tym sezonie strzelec Euroligi (ze średnią 15,8 pkt) musiał się w końcu obudzić. I zrobił to już w pierwszej akcji trzeciej kwarty, kiedy trafił po przechwycie. Potem było jeszcze lepiej - Prokom wygrał początek tej części 11:3 i był remis - 49:49! W hali zrobiło się (...)

Zobacz pełny wpis »
  Trener Tomas Pacesas zmienił wyjściową piątkę (w Olympiakosie była taka sama) - Lorinzę Harringtona zastąpił Daniel Ewing, a Ronniego Burrella - Jan-Hendrik Jagla. Ważna była zwłaszcza ta druga zmiana, bo Niemiec miał zatrzymać najlepszego w Olympiakosie w pierwszym meczu Linasa Kleizę. Ale Litwina zatrzymać się nie da. Już w pierwszych ośmiu minutach Kleiza rzucił 11 p (...)

Decydujący okazał się początek czwartej kwarty, który Olympiakos (a konkretnie Papaloukas i Kleiza, bo to oni rzucili 13 pkt) wygrał aż 15:4. Dzięki temu w 34. min gospodarze prowadzili już 77:62 i znów opanowali sytuację. Tym razem już do końca meczu. Nadzieją Prokomu na drugą połowę było m.in. to, że do przerwy żadnego punktu nie rzucił David Logan. Czwarty w (...)