Retoraz

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog aalina.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-12-09
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Retoraz

Najciekawsze wpisy Retoraz

Hiszpania, przewodnicząca w tym półroczu UE, utworzy unijny komitet koordynacji antyterrorystycznej, którego zadaniem będzie bezpośrednia wymiana informacji, dwustronna lub wielostronna - informuje w poniedziałek hiszpański dziennik "El Pais". Jak pisze dziennik, o potrzebie współpracy i koordynacji antyterrorystycznej świadczyła m.in. próba zamachu (...)

Zobacz pełny wpis »
Systematyczne wykonywanie ćwiczeń fizycznych spowalania procesy starzenia. Tę znaną teorię potwierdzli teraz niemieccy naukowcy, którzy prowadzili badania na poziomie komórek. Eksperci z Uniwersytetu Saarland skupili się na telomerach - strukturach wewnątrz komórki, które odpowiadają za jej starzenie się i śmierć. Badania wskazują, że telomery u spo (...)

Zobacz pełny wpis »
Hollywoodzka superprodukcja Avatar zaledwie 17 dni po wejściu do kin zarobiła już ponad miliard dolarów na całym świecie. Taki wynik czyni z tego filmu najszybciej zarabiający film w historii kinematografii.Film w reżyserii Jamesa Camerona zarobił 670 milionów dolarów poza granicami Stanów Zjednoczonych. W samym USA ta produkcja science-fiction osi (...)

Zobacz pełny wpis »