Reifu

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog czasstoiwmiejscu.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-10-17
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 92 dni temu

Najciekawsze wpisy Reifu

W 1974 r. kanadyjski zespół Rush nagrał swój pierwszy album studyjny. Były to czasy kiedy większość rockowych zespołów inspirowała się mocno twórczością ówczesnych pionierów i gwiazd rocka światowego formatu, takich jak The Who, Led Zeppelin czy Cream. Nie inaczej było z kanadyjskim trio. Po około roku grania w garażu i zarab (...)

Zobacz pełny wpis »
Na przestrzeni lat powstawało sporo różnych typów gitar, głównie w oparciu o konstrukcje marki Fender, Gibson i Rickenbacker. Utalentowani lutnicy z Japonii wykonywali instrumenty fendera tak precyzyjnie, że bez większego problemu można je było odróżnić od tych samych gitar produkowanych w innych krajach, tylko i wyłącznie po brzmieniu. Najpopularniejszą konstrukcj (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszam do wysłuchania wywiadu jaki przeprowadziłem z członkami zespołu Fever Pitch z Rypina. Kamil Nyczporenko, Grzegorz Zaborowski i Natalia Mikołajska opowiedzieli trochę o tym jak zespół działa podczas kwarantanny, jak zmieniał się w ostatnim czasie i co zainspirowało, i nadal inspiruje każdego z nich do poświęcania swojego wolnego czasu tworzeniu muzyki. htt (...)

Zobacz pełny wpis »
Przed ostatnim wywiadem miałem okazję zagościć na próbie kapeli Fever Pitch. Miła atmosfera i przyjemne dźwięki dobiegające z głośników zachęciły mnie do upublicznienia relacji z tejże próby. Serdecznie zapraszam do obejrzenia jej, pod linkiem na dysku google. https://drive.google.com/file/d/1H3YDAHXKnoVGJ58Kh4tSurKtlq6-rQFX/view?usp=sharing (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj przygotowałem fotocast w którym powiedziałem kilka słów na temat najpopularniejszych basach, używanych i cerenionych przez legendy muzyki takie jak Geddy Lee z Rush, Jaco Pastorious czy Sir Paul McCarthney. MOżecie go zobaczyć pod tym linkiem: https://drive.google.com/file/d/1jpmoCQUSZ4iP1ykB72orMCFX67I479Ca/view?usp=sharing (...)

Zobacz pełny wpis »