Rehabi

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog medycynasportowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-10-02
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 273 dni temu

Najciekawsze wpisy Rehabi

Nawet przy systematycznych ćwiczeniach i przy profesjonalnie prowadzonej rehabilitacji, wiele osób ma duży problem, aby odzyskać pełne możliwości ruchome. Aby zwiększyć swoje szanse warto postawić na porządny sprzęt rehabilitacyjny, dzięki któremu będzie można samodzielnie ćwiczyć w domowych warunkach. Jaki sprzęt wybrać? Dobór odpowiedniego (...)

Zobacz pełny wpis »
Piłka gimnastyczna, nazywana również swiss ball, albo fit ball, to przyrząd do ćwiczeń, który jest znany i szeroko stosowany już od wielu lat. Od czasu kiedy zostały wymyślone (lata sześćdziesiąte w Szwajcarii) znalazły zastosowanie w różnego rodzaju treningu, ale także ćwiczeniach rekreacyjnych, czy też korekcyjnych i rehabilitacyjnych. Ćwicz (...)

Zobacz pełny wpis »
Poduszka sensomotoryczna to wykonana najczęściej z gumy poduszka zaprojektowana w ten sposób, że po odpowiednim napompowaniu zachowuje spłaszczony kształt. Przy nacisku poduszka taka dość łatwo się odkształca. Poduszki tego rodzaju bardzo często zaopatrzone są w górnej części w gumowe wypustki przypominające kolce. Jak działa poduszka sensomotoryczna (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku boryka się z problemem haluksów. Haluksy znacznie mogą pogorszyć komfort życia, gdyż nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale i sprawiają ból oraz trudno z nimi kupić wygodne obuwie. Problem haluksów można rozwiązać dwojako: operacyjne lub za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych aparató (...)

Zobacz pełny wpis »