Regina_adams

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Amersfoort (liendert)
Główny blog topgames.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-03-10
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Regina_adams

Kasyna online Bitcasino.io, który jest pierwszym na świecie zalegalizowane i regulowane strona hazardu, który akceptuje tylko Bitcoin, uruchomił pierwszy automat przy wsparciu Bitcoin. Poza pierwszym gnieździe, gdzie można cieszyć się grą tylko z Bitcoin, w kasynie online dodany do strony ponad 20 gier, które są dostępne dla wszystkich ur (...)

Zobacz pełny wpis »
Sea of ​​Thieves jest wyłącznym Xbox One i Windows 10. Wspólne przygody, gdzie ty i twoi znajomi stać się piratami jest jego funkcja. Co robi społeczeństwo, a dla spółdzielni wymaga własne unikalne cechy?   Na przykład w wymagany jest Sea of ​​Thieves zespołowej, nawet gdy jesteś pływanie z punktu A do punktu B. Na mapie świata nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Botswana Komisji w sprawie gier hazardowych oferowanych różnorodnych licencji hazardowych w celu przyciągnięcia zagranicznych inwestorów do ich kraju. Stan Botswana Regulator wydała sześć zezwoleń na kasynach w bieżącym miesiącu, stosując się do planu rozwoju gier i otwarcia rynku dla inwestycji zagranicznych. Dwa kasyna będą budowane w Gabor (...)

Zobacz pełny wpis »
Istnienie Destiny 2 - od dawna nie jest tajemnicą, chociaż gra nie jest oficjalnie ogłoszona. Bungie nawet otwarcie podziela część szczegółów tego sequela. Ale najciekawsza rzecz nie została zarezerwowana do publicznej premiery, która wkrótce się wydarzy. Jeśli uważasz, że oszustów z włoskiego oddziału sieci handlowej, pl (...)

Zobacz pełny wpis »
LVC diament stał się pierwszym operatorem kasyn, które będzie świadczyć usługi związane z hazardem online na Węgrzech. LVC Diament operator otrzymał pozwolenie, aby uruchomić pierwszą stronę internetową hazardu prawnej na rynku węgierskim. Po przejęciu spółki gier LVC Diamentowej licencji Vegas uruchomił stronę internetową działa w domenie . (...)

Zobacz pełny wpis »
Niedawno Warner Bros. Interactive Entertainment i NetherRealm Studios pokazały dwa filmy naraz, mające na celu przybliżenie przyszłych użytkowników do historii niesprawiedliwości 2. Jak jednak się okazuje, twórcy przygotowali dla Ciebie kolejną trzecią opowieść zatytułowaną "zwinięte związki ". Nawet po poprzedniej niesprawiedliwo (...)

Zobacz pełny wpis »
Firma 101XP, odpowiedzialny za publikację MMORPG Bless jest w pośpiechu, aby zadowolić tych szczęśliwców, którzy nie szczędził pieniędzy dla twórców zbiorów. Po tym wszystkim, dziś wszyscy posiadacze "pragnienie władzy" pakietu mogą wreszcie zacząć beta testów zlokalizowaną MMO z koreańskiego studia Neowiz G (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, wkrótce dostać się na półkach sklepowych. Naughty Dog, począwszy od zapowiedzi, pokazał filmy, które aktywnie przekonać graczy, że przyjście sto procent trafień. (...)

Zobacz pełny wpis »
Естественно, что официальный анонс еще не было. Тем не менее, торговая сеть GameStop начал посылать плакаты Несправедливость 2, где он показал схватках Бэтмен и флэш-памяти. (...)

Zobacz pełny wpis »