Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Redidrex

Najciekawsze wpisy Redidrex

W trzecim secie Zaksa prowadziła tylko do stanu 10:9. Później jastrzębianie uzyskali kilka punktów przewagi, której już nie oddali. - Gracze z Jastrzębia nie mieli nic do stracenia, więc zaczęli ryzykować zagrywką. Stąd wzięły się nasze kłopoty z przyjęciem i spadła nam skuteczność w ataku - przyznał Michał Ruciak, przyjmujący Zaksy.Drugiego seta gospodar (...)

Zobacz pełny wpis »
To będzie bardzo ciężkie spotkanie, ale jeśli będzie nam wychodziła pierwsza akcja, to mecz powinien potoczyć się po naszej myśli - zapowiadał przed spotkaniem Grzegorz Łomacz, kapitan Jastrzębskiego Węgla. putBan(62); Mecz rozpoczął się jednak po myśli miejscowych. W dwóch pierwszych partiach zawodnicy Zaksy mocno serwowali, podbijali wiele piłek w polu, a pr (...)

Wojciech Kowalczyk: Wiem, ale się nie zgadzam. Jestem dumny, że zawsze mówię, co myślę - czy w życiu prywatnym, czy przed kamerą. Żyję w zgodzie ze sobą, nie kłamię, a mówiąc prawdę, nie mogę funkcjonować w piłce inaczej niż w roli telewizyjnego eksperta.  W tie-breaku goście znów byli górą i trzecia porażka (wliczając mecz Pucharu Polski (...)