Red

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Red Niema
Lokalizacja Poznań
Główny blog red.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-07-06
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Red

Internet...Miłość...Miłość przez internet...?To się udaje?Być z kimś na odległość?Sam nie wiem...Właśnie wróciłem od mojej Kochanej:)Dzieli nas 400 km...:(Na szczęście są wakacje... Więcej możliwości na spotkanie się...Widzieliśmy się pierwszy raz... "znamy" się dość długo... rok.. nie... to nie jest wcale długo... Tym bardziej, że na żywo to troszke (...)

Zobacz pełny wpis »
...teraz przenoszę się na grupy dyskusyjne...alt.pl.milosc - przeglądam sobie od jakiegos czasu... podoba mi się:)alt.pl.milosc.kacik-zlamanych-serc - chyba bardziej odpowiednia.....   (...)

Zobacz pełny wpis »
To mój pierwszy wpisNie wiem jeszcze czy tego chcę czy nie - tzn tego bloga :)Troche dziwnie pisać pamiętnik, który czytają inniChyba, że nikt nie będzie czytał......... :)Chociaż z drugiej strony wiem, że czytanie blogów wciąga :)) ja czytam...... (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno już nie pisałem nic...Byłem na wakacjach...Wróciłem...Już nie chcę bloga....Nie będę pisał... ........:) (...)

Zobacz pełny wpis »
"Jestem piękny i uroczy - popatrzycie w moje oczy Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy..." czyli cała prawda o mnie....;)))))))   (...)

Zobacz pełny wpis »
- Jeśli ukochana osoba żyje gdzieś daleko, a jest szczęśliwa, tęsknota za nią staje się szczyptą soli poprawiającą smak życia - /WINIFRED HOLTBY/   (...)

Zobacz pełny wpis »
A oczka mam.... niebieskie:PP   (...)

Zobacz pełny wpis »
koniec z blogiem:)) (...)

Zobacz pełny wpis »