Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Reactos

Najciekawsze wpisy Reactos

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w związku z domniemanym przekroczeniem uprawnień przez prokuratorów, funkcjonariuszy ABW i CBA w sprawie przeciwko b. szefowi MSWiA  Od dłuższego czasu 31-letni Saganowski nie miał miejsca nawet na ławce rezerwowych "Świętych". Po spadku do III ligi polski piłkarz otwarcie powiedział, że chce odejść i nie interesuj (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszą Jeleń zdobył przed tygodniem w ostatniej minucie ligowego spotkania z Niceą. Dzięki Polakowi Auxerre wygrało 1:0. We wtorkowym meczu pucharowym bramka 28-letniego napastnika (strzelona głową) dała prowadzenie jego zespołowi w 28. minucie.  Celtic i Broendby nie ujawniły sumy transferowej za 25-letniego Rasmussena, trzykrotnego reprezentanta Danii, znanego pod pr (...)

Po 19 kolejkach greckiej ekstraklasy Atromitos zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Do prowadzącego Panathinaikosu traci ich aż 22. W 72 minucie ćwierćfinału z Romą Polak dostał czerwoną kartkę za faul na wychodzącym sam na sam z bramkarzem   Roma strzeliła zwycięskiego gola chwilę po zejściu Polaka. Wynik meczu w 74. minucie ustalił (...)