Razemdlastroszka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bytom
Główny blog razemdlastroszka.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-02-13
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 300 dni temu

Najciekawsze wpisy Razemdlastroszka

Miejsca parkingowe os. Ziętka --> 180.000, Utworzenie parkingu wzdłuż ogrodzenia Przedszkola nr 63 od strony ul. Strzelców Bytomskich i Hlonda, poprzez zagospodarowanie pasa zieleni  i chodnika biegnącego wzdłuż ogrodzenia na miejsca postojowe. Utworzenie parkingu przy  ul. Szymały – naprzeciw bud. ul. Szymały 115 AB o pow. Ok. 450 m2 na ok. 40 miejsc po (...)

Zobacz pełny wpis »
Ławeczka dla Seniora - 20 ławek na Stroszku + kosze na śmieci – ławeczki miałyby być zlokalizowane wzdłuż najczęściej uczęszczanych ulic przez Mieszkańców dzielnicy, tj. ul. Tysiąclecia, Drzewna***, 9ego maja, Łokietka, Wojciechowskiego, tak by osoby starsze udające się tymi ulicami w wybrane miejsca miały możliwość odpocząć z racji trudności zdrowotnych -> 50.000 (...)

Zobacz pełny wpis »
Bulodrom w okolicy placu zabaw pomiędzy ul. Graniczną a Sikorskiego, koszt inwestycji przy wymiarach 4m na 15m wynosi wg danych z internetu 15.000zł   Inwestycja w bulodrom to potrzeba Mieszkańców Bytomia, którzy na co dzień muszą jeździć do miast ościennych w celu trenowania tej dyscypliny. Już w zeszłym roku był taki projekt w dzielnicy Szombierki, kt&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdybym chciał w bezpieczny sposób przejść wzdłuż ulicy Rydza Śmigłego z dzieckiem, albo gdyby moje dziecko chciało bezpiecznie przekroczyć jezdnię na tej ulicy to nie ma na niej wyznaczonego miejsca by bezpiecznie to zrobić. Dlatego też chcemy wyręczyć MZDiM i mając koncepcję takich przejść zrealizować w ramach BO taki projekt w ramach projektu Razem dla Stroszka.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Boisko wielofunkcyjne na terenie SP 23 --> 650.000, zgodnie z projektem przygotowanym do realizacji inwestycji w latach poprzednich oraz zgłoszonym do Budżetu Obywatelskiego w roku 2019, pn. sprawny uczeń, sprawny bytomianin. Szkoła Podstawowa od lat boryka się z brakiem profesjonalnego boiska wielofunkcyjnego dla zajęć ogólnorozwojowych. Pomimo tego od czasów, gd (...)

Zobacz pełny wpis »
Bieżnia dwutorowa wraz ze skokiem w dal, Szkoła Podstawowa nr 32  -> 50.000,  Bieganie jako dyscyplina sportowa jest dla człowieka bardzo naturalna i przynosi wiele korzyści, a przez ostatnie lata nastąpił wielki BOOM i wzrosła liczba miłośników biegania. Wraz ze wzrostem popularności biegania wzrosła także popularność użytkowania bieżni. Jest to doskonałe rozw (...)

Zobacz pełny wpis »
Strefa wypoczynku skwer na placu Powstańców Śląskich oraz druga Strefa wypoczynku skwer na Gwarków Tarnogórskich – modernizacja istniejącego skweru, postawienie nowych ławek i koszy, montaż stołów do gry w szachy, dwóch stołów do ping ponga i huśtawki ławki ogrodowej i doświetlenie alejek na skwerze. W Naszym Mieście brakuje skwer&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Moi Drodzy - klikając na poniższy link zostaniecie przeniesieni na stronę do głosowania na nas   >>> https://bo.bytom.pl/main/glosowanie <<<     1. Wybieramy swój wiek 2. Podajemy imię i nazwisko, datę urodzenia, adres 3. Wpisujemy Adres email 4. Zaznaczamy oświadczenie, że jesteśmy mieszkańcem Bytomia i naciskamy przycisk Przejd (...)

Zobacz pełny wpis »
Plac Zabaw Przedszkole nr 15 i Przedszkole nr 63 – modernizacja istniejących placów zabaw – zgodnie z projektem jaki był zaprezentowany w poprzedniej edycji budżetu obywatelskiego w ramach projektu pn. Kolorowe place zabaw. Obecne place zabaw zapewniały rozrywkę niejednemu już pełnoletniemu bytomianinowi. Czas już najwyższy na ich modernizację i rozbudowę o (...)

Zobacz pełny wpis »
#RazemDlaStroszka po krótce:   Celem projektu jest zintegrowanie lokalnych społeczników oraz połączenie w jedną całość projektów, które w zeszłym roku nie wygrały przez zbyt małą ilość głosów na pojedynczy projekt. Razem można więcej – razem dla Stroszka. Projekt składa się z wielu obszarów. W kolejnych postach je przedstawim (...)

Zobacz pełny wpis »