Rawelkowo

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog rawelkowo.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-03-11
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rawelkowo

Tak na kolanie blog otworzony bo potrzebny, bo dzwonić się nie chce, bo czasu brak, bo jeszcze milion innych powodów bo...bo...bo............ A tak serio to postaram się codziennie chociaż 15 minut poświęcić na to by to rozwinąć, co prawda 15 minut to mało bo demonem sieci nie jestem, ale cosik się stworzy.. Dlaczego rawelkowo? Bo ja to Raw, Rawena jak kto woli, a moje d (...)

Zobacz pełny wpis »
Łatka to zwierzę niby naszę a niby nie nasze. No bo w końcu co to znaczy nasze? Niby to znaczy, że Rawelkowe...ale jeśli Gabi jest trochę nasza, a koza jej...to też niby nasza.... Ma zwierzulec historię swą. Jadę sobie kiedyś z Mamcią swą i rzeczoną Gabrielą. Po drodze drogą kupna nabyłam kozę, takie nic wielkiego ani pięknego, ale za to łaciatego ;) No i brak było zwierzęciu i (...)

Zobacz pełny wpis »
Przecudnej urody koza rasy anglonubijskiej. Przepiękne dłuuuuuugie uszy, smukła sylwetka, melancholijne spojrzenie i .....ogromny apetyt na pieszczoty. Mleko od niej super, śmietankowe w smaku... Jako matka sprawdzona, opiekuńcza, troskliwa. Nigdy w życiu nie wpadło jej do głowy, że można wykazać jakąkolwiek agresję w stosunku do kogo i czegokolwiek.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Petra. Szara eminencja naszego stadka. Mała, niepozorna, takie niby nic ale za to z wielkkim cyckiem ;) Sprawdzona matka, super dójka, może nieco haniebnego wzrostu, ale miła, łagodna i sympatyczna.  (...)

Zobacz pełny wpis »