Raulc

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog stargate-sg-0.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-06-15
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Raulc

Najciekawsze wpisy Raulc

Nad ranem dotarli do rzeki. Jack poszedł się rozejrzeć a reszta ukryła się za wydmą. Nie było go całe 10 minut. Gdy wrócił odnalazł resztę drużyny tam, gdzie ich zostawił. - W zasięgu 5 minut drogi nie widać nikogo. Możemy spokojnie iść dalej - stwierdził. - Tylko, w którą stronę? Danielu? - Powinniśmy być niedaleko Memfis. Jeśli pójd (...)

Zobacz pełny wpis »
W 1920 roku znaleziono w Egipcie dziwny artefakt. Była to obręcz z nieznanego materiału, którego nikt nie umiał powielić. Materiał nie był ani minerałem ani metalem. Czymże więc był? Obręcz była przykryta ściśle dopasowanymi płytami z piaskowca. Do czego więc miała ta obręcz służyć? Czemu ja zakopano? Pytania te dręczyły wiele pokoleń naukowc&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
SG-1 spędzili kilka dni w wiosce, do której dotarli. Byli traktowani po królewsku, ale w końcu zaczęło ich to nudzić. Musieli zebrac informacje czy w tym czasie istnieją Goa'uldzi i gdzie ich szukać.   Tymczasem w stolicy Ramzes przechadzał się po swoim gabinecie. Dzisiejsza sesja Rady królewskiej nie przyniosła spodziewanych przez króla (...)

Zobacz pełny wpis »
- Dziękuję Ci moja żono za wsparcie, I Tobie Maat także za to co mi objawiłaś. Dzięki wam obu wiem kim są fałszywi bogowie. Już nigdy im nie zaufam. Muszę jednak znaleźć kogoś, kto pomoże mi z nimi walczyć. Poza wami oczywiście. Nie wiem czy mogę liczyć na Egipcjan, czy pójdą za mną. Miałem tego przykład na radzie. Niestety. - Zwiesił głowę w geści (...)

Zobacz pełny wpis »
- Ciekawe gdzie jesteśmy - powiedział O.Neill. -Nie tyle gdzie ale kiedy - sprostował Daniel a T'eac kiwnął głową potakując. - Musimy się teraz przebrać i zobaczyć kiedy jesteśmy. Ciekawe czy udało nam sie trafić tam gdzie planowaliśmy. W końcu czasy przed zakopaniem wrót mają dosyć sporą długość. Przebrali sie szybko a własne mundury zakopali w pias (...)

Zobacz pełny wpis »
W piątek przydarzyło mi się coś dosyć zabawnego. W zaprzyjaźnionym kiosku kupowałem fajki gdy przyszła pewna starsza pani w moherowym bereciku. Berecik był nader wymowny więc jakież było moje zaskoczenie gdy pani kupiła pismo nader antyklerykalne czyli "Fakty i mity". Na froncie gazety wielki czerwony tytuł o działającym w polsce zakonie ofiar księży pedofili. Pa (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś znów był problem z przepustowością serwerów. Nie wiem ile razy mnie wywaliło, ale wprowadzenie jednego formularza zajęło mi pół dnia. Mało mnie coś nie trafiło.    No i oczywiście po raz kolejny przekonałem się, że głupota ludzka i ludzka ignorancja nie znają granic.   Kilka dni temu w radio podali in (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś znów mam dołek psychiczny. Nie mam pojęcia czemu. Możliwe, że jego powodem jest mail, który dostałem od mojej "byłej". Jakie to życie jest dziwne i niesprawiedliwe. Z jednej strony daje coś tak wspaniałego jak miłość a z drugiej wali w łeb niemożnością jej spełnienia. Rozstaliśmy się już ponad miesiąc temu. Spotkałem sie z inną. Z jeszcze (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiś czas temu zacząłem pisać w dwóch społecznościach internetowych. Traf chciał, że obie dotyczą wymiany spostrzeżeń i mysli o jednym i tym samym - uniwersum Star Trek. Na jednym z forów zauwazyłem, że jedna z osób odbiega zancznie zarówno poglądami jak i charakterem wypowiedzi od reszty. Jakież było moje zdziwienie gdy czytając posty tej osoby miałem niejed (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj byłem na tak zwanej "randce w ciemno" zaaranżowanej przez znajomego. Nic mi nie szkodziło kogoś poznać, wypić kawę, zjeść ciacho i porozmawiać przez jakiś czas. Nie wiem czego się ona spodziewała po mnie, ale mnie wydała się dość sympatyczna. Wyglądała lepiej niż na zdjeciu. I chociaż ciałka jej nie brak wyglądała całkiem apetycznie. Pytanie tylko c (...)

Zobacz pełny wpis »