Raseras

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog 00000-aaaba.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-12-17
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Raseras

Najciekawsze wpisy Raseras

Wiadomo już, jakie firmy zaczną budować europejski system nawigacji satelitarnej Galileo, konkurencję dla amerykańskiego GPS. System ma ruszyć z początkiem 2014 roku, ma być dużo dokładniejszy niż system amerykański. Pierwsze trzy wielkie przetargi wygrały konsorcja z Niemiec, Włoch i Francji. Decyzję ogłosiła w czwartek Komisja Europejska.Część satelitów zbudują Niemcy (...)

Zobacz pełny wpis »
Facebook działa na wyobraźnię nie tylko jego użytkownikom, ale także przedsiębiorcom, którzy chcą go wykorzystać do własnych celów. Jedna z firm zdecydowała się założyć osobny dział marketingu, skupiony tylko i wyłącznie na tym portalu społecznościowym. Agencja Pride&Gloey oświadczyła na swojej stronie internetowej, że kampanie w innych portalach społeczności (...)

Zobacz pełny wpis »
Ruszają Dni Otwarte Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Cykl bezpłatnych szkoleń zaplanowano na pierwsze cztery miesiące 2010 roku. Rozpoczęła się seria bezpłatnych spotkań poświęconych nowym produktom firmy Microsoft: Windows 7 i Windows Server 2008 R2.Spotkania, które odbywają się w 9 miastach Polski przeznaczone są dla wszystkich osób które zawodowo zaj (...)

Zobacz pełny wpis »