Rapo20032003

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog pilka555.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-08-05
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Rapo20032003

Koszykówka – dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć jak największą liczbę punktów wrzucając piłkę do kosza drużyny przeciwnej. Mecz- W meczu grają ze sobą dwie drużyny, mające po 5 zawodników na boisku. Zwycięża drużyna, (...)

Zobacz pełny wpis »
Kick-boxing-dyscyplina sportowa (sport walki), w której walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Dodatkowo rozwijający cechy psychiczne m.in.: panowanie nad stresem, poczucie wł (...)

Zobacz pełny wpis »
Piłka nożna – gra zespołowa, najpopularniejsza dyscyplina sportowa z około 4 miliardami fanów na całym świecie. Drużyna piłkarska składa się z 11 zawodników (aby zespół został dopuszczony do meczu musi być ich co najmniej 7) i zazwyczaj 7 rezerwowych (w finałach mistrzostw świata i mistrzostw Europy – 12). Wśród graczy w (...)

Zobacz pełny wpis »
Piłka ręczna- zespołowa dyscyplina sportu, uprawiana na całym świecie– zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn– w której biorą udział dwie ekipy po 7 zawodników każda. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby bramek. Piłka może być rzucana, popychana, łapana, uderzana i zatrzymywana. Zawodnicy, oprócz bramka (...)

Zobacz pełny wpis »
Hokej na lodzie-sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Zasady Gry: W skład każdego zespołu na lodzie wchodzi bramkarz i pięciu graczy w polu: dwóch obrońców i trzech napastników: lewoskrzydłowy, środkowy i prawoskrzydłowy. Kadra meczowa drużyny hokejowej jest liczniejsza, składa się z 22 zawodników – 20 zawodnik&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Siatkówka – sport drużynowy, w którym biorą udział dwa zespoły po 7 zawodników w każdym (rozgrywający, atakujący, dwóch środkowych i dwóch przyjmujących oraz libero). Na boisku przebywa jednak tylko sześciu zawodników, libero zmienia się ze środkowym będącym w linii obrony, gdy drużyna (...)

Zobacz pełny wpis »