Ramzesik

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ramzes Kryzys
Główny blog ramzesik.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-02-12
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ramzesik

256 – ten tajemniczy ciąg znaków zawiera w sobie więcej treści niż niejedna epopeja, narodowa rzecz jasna. Te trzy cyfry to definicja dnia jednego, dnia życia mojego, spędzonego samotnie pośród złotych łanów. To skrócony opis pracy, siły, cierpliwości, odwagi, stanowczości, profesjonalizmu, doskonałości… haha, aż się sama uśmiałam (...)

Zobacz pełny wpis »
  Być może część z was pamięta wykład, który za chwilkę przytoczę… absencja bowiem była na nich niewielka… nie dajcie się zwieść tematyce… owa opowieść była ściśle związana z treścią wykładu… może zabawimy się w mały konkurs?:D zgadujcie czego to miało dotyczyć? :P   „można było dostać cholery w latach 70-tych… i&helli (...)

Zobacz pełny wpis »
     Dziś opowiem wam pewną historię, gdy to dwaj panowie „M” razu jednego, w batalii straszliwej się starli. W stolycyji, mieście mrocznym i piekielnym, zjawili się o godzinie nieznanej nikomu, godzinie która już z daleka pachniała śmiercią, tanią wódką i dezodorantem marki Adidas. Pośród barw zielonego groszku przyszło (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowiłam tym razem zająć się czymś poważniejszym… choć pewnie niektórzy uznają to za nieistotne, to zapewniam was, że takim nie jest…   Otóż mowa będzie o błędnej orientacji w schemacie ciała i przestrzeni, a więc o braku umiejętności odróżnienia strony prawej od lewej i odwrotnie…   Być może większość z czytających w t (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj miałam napisać coś całkiem innego... Ale ten temacik sam się nasunął... Dzięki Puszku... To jest do was faceci... Taki mały przewodnik, czy coś... Macie się do tego stosować... A więc na początek... Dlaczego wy nosicie te cholerne, szerokie, brzydkie, opuszczone do kolan spodnie... To nie wygląda ładnie i pociągająco jak widzi się wasze slipy lub bokserki... Ja rozumiem (...)

Zobacz pełny wpis »
Siakoś łostatnio to mi nie idzie pisanie... hmm, swoją drogą – ciekawe dlaczego... Może jakieś pomysły... Dobra, teraz powaga... New temat... Uwaga, uwaga !!! Dewiacje... Taaaaa, ładne nie?... Łostatnio to o tym była przegadana religia... Nasz spóźniony ksiądz nie miał wyboru... Koledzy tak skrzętnie doszli do owego “seksowania”, że aż miło... Za gór (...)

Zobacz pełny wpis »
Jako, że uwielbiam generalizować to pokuszę się o wniosek bardzo generalny. Faceci, panowie, mężczyźni, płeć z Marsa to oczywiście ignoranci. Nie twierdzę bynajmniej, że to źle, lub że coś z nimi przez to jest nie tak. Po prostu stwierdzam fakt, na tyle istotny aby o nim tu napisać. Męska część społeczeństwa swoją ignorancję przekłada ponad próbę zainteresowania się tem (...)

Zobacz pełny wpis »
Pociąg, podróż… codzienna, typowa, zwykła… sen cię morzy… walczysz z nim… co chwilę spoglądasz za zaparowaną szybę w oknie, próbując dojrzeć cokolwiek… chyba pada… chociaż jest tak ciemno, że nie masz pewności… twój wzrok przykuwa postać człowieka śpiącego naprzeciwko… jego głowa obija się bezładnie o (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowiłam napisać notkę... Ale sama nie wiem co mam naskrobać... Nic mi się nie chce... Już nawet nie potrafię powiedzieć czy dla relaksu, czy może dla załapania doła włączyłam sobie If You Think It’s Over, To Be With You, Love To Love You, Love Is Love, no i takie np. Ti Amo albo Chanson D’Amour. A tak na poważnie to już przeczytałam [w rekordowym zresztą tempie] (...)

Zobacz pełny wpis »
Tłumaczenie mojego autorstwa, ze śląskiego na nasze… oryginał napisał jaśnie wielmożny pan Stanisław Ligoń… do tłumaczenia oczywiście dodałam coś od siebie, coby nie było, że tylko zgapiłam :D   Świnia, jako, że ma cztery nogi to należy do zwierząt. Do zwierząt należy też koń i pies, ale człowiek już nie, bo nogi ma zaledwie dwie – wniosek: człowiek (...)

Zobacz pełny wpis »