Raia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog napietnowana.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-04-25
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 18 dni temu

Najciekawsze wpisy Raia

Wyjrzałam przez okno autobusu, opierając głowę o szybę. Wysokie bloki, których projektanci bardziej stawiali na ilość mieszkań niż ich powierzchnię, ustąpiły miejsca domom jednorodzinnym otoczonym ogrodami. Po chwili i te zniknęły. Pojazd toczył się po ubitej ziemi, co chwilę podskakując na kamieniach. Nagle zatrzymał się pośród pól. &ndas (...)

Zobacz pełny wpis »
Oparłam się o ścianę, po chwili mimowolnie osunęłam się w dół i ukryłam twarz w ramionach. Niech ten ból zniknie, pomyślałam, nie chcę już tak cierpieć… Gorące łzy spływały po mojej twarzy, znacząc szlaki na od kilku dni nie mytych policzkach. Nie miałam ani siły, ani ochoty o siebie dbać. Siedziałam tak, sama nie wiedząc jak długo. By (...)

Zobacz pełny wpis »
Przesunęłam dłonią po twoim policzku, spojrzałaś na mnie swoimi rozszerzonymi z bólu i strachu oczami, pełnymi łez.   -Mamo, dlaczego tak boli?- spytałaś, nie umiałam ci odpowiedzieć. Nie mogłam. Chciałam wziąć ten ból na siebie. Nie część. Cały. Byłam gotowa zrobić wszystko, byleś nie cierpiała.   Przez cały czas modliłam się. (...)

Zobacz pełny wpis »
Cichy, melodyjny głos przerwał nocną ciszę, na brzegu jeziora pojawiła się młoda dziewczyna, odziana w białą, przepasaną bladoróżową szarfą tunikę sięgającą kostek. Usiadła tuż przy tafli wody i wyjąwszy złoty grzebień zaczęła rozczesywać swoje kruczoczarne włosy, nie przestawała śpiewać. Po chwili uniosła głowę i spojrzała na rosnące na prz (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiem historię o dziewczynie, jednej z wieluTakiej samej jak inne i jej udręczeniu,Pełnoletnia nie była, lecz musiała dorosnąćUkarana za to, że starała się nie potknąć. Powiedz mi, dlaczego, czy to jest sprawiedliwe,że dziewczyna cicho żyjąc cicho duszą ginie,Powiedz mi, dlaczego cierpieć ma za innych,Ofiara systemu, gdzie z niewinnych robią winnych Rodzic&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
   - Mamo, nie chcę tam wracać...Chwyciłam ją za rękę i przytuliłam się do niej, potrząsnęła głową ze smutkiem. Również tego nie chciała. Ale nie było wyboru.   Nie, nie jestem kilkuletnim dzieckiem, które nienawidzi wracać do przedszkola. Jestem prawie osiemnastoletnią dziewczyną, która nienawidzi wracać do Domu D (...)

Zobacz pełny wpis »
Poczułam, jak coś mnie ściska w żołądku, zaczęłam krążyć po pokoju. W tę i z powrotem. Kurczowo zacisnęłam palce na metalowej barierce jednego z dwóch piętrowych łóżek, oddychając ciężko. Raia, spokojnie, pomyślałam, już dobrze. Łzy cisnęły mi sie do oczu, kurczowo przytuliłam do siebie pluszowego żółwia. Czułam się tak, jakby śc (...)

Zobacz pełny wpis »
Rillilan zanurzyła dłonie w chłodnym nurcie strumienia i ugasiła pragnienie, woda obmyła końcówki jej miodowozłocistych włosów. - Witaj, Rillilan!- Ardan, młody mężczyzna zajmujący się rozdziałem zapasów usiadł obok niej, obejmując ją ramieniem. Roześmiała się, patrząc na niego zielonymi jak trawa oczami. - Ardan, miło cię widzieć, prz (...)

Zobacz pełny wpis »