Raia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog hogwart-nowa-era.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-04-25
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Raia

Cichy, melodyjny głos przerwał nocną ciszę, na brzegu jeziora pojawiła się młoda dziewczyna, odziana w białą, przepasaną bladoróżową szarfą tunikę sięgającą kostek. Usiadła tuż przy tafli wody i wyjąwszy złoty grzebień zaczęła rozczesywać swoje kruczoczarne włosy, nie przestawała śpiewać. Po chwili uniosła głowę i spojrzała na rosnące na prz (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowiem historię o dziewczynie, jednej z wieluTakiej samej jak inne i jej udręczeniu,Pełnoletnia nie była, lecz musiała dorosnąćUkarana za to, że starała się nie potknąć. Powiedz mi, dlaczego, czy to jest sprawiedliwe,że dziewczyna cicho żyjąc cicho duszą ginie,Powiedz mi, dlaczego cierpieć ma za innych,Ofiara systemu, gdzie z niewinnych robią winnych Rodzic&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
   - Mamo, nie chcę tam wracać...Chwyciłam ją za rękę i przytuliłam się do niej, potrząsnęła głową ze smutkiem. Również tego nie chciała. Ale nie było wyboru.   Nie, nie jestem kilkuletnim dzieckiem, które nienawidzi wracać do przedszkola. Jestem prawie osiemnastoletnią dziewczyną, która nienawidzi wracać do Domu D (...)

Zobacz pełny wpis »
Poczułam, jak coś mnie ściska w żołądku, zaczęłam krążyć po pokoju. W tę i z powrotem. Kurczowo zacisnęłam palce na metalowej barierce jednego z dwóch piętrowych łóżek, oddychając ciężko. Raia, spokojnie, pomyślałam, już dobrze. Łzy cisnęły mi sie do oczu, kurczowo przytuliłam do siebie pluszowego żółwia. Czułam się tak, jakby śc (...)

Zobacz pełny wpis »
Eroméni- mistrzyni Akademii Gynaíka- dziewczyna w wieku od czternastu do dwudziestu lat, kształcąca się w Akademii Korítsi- dziewczynka w wieku od siedmiu do trzynastu lat, kształcąca się w Akademii Órimos- kobieta, która ukończyła Akademię T'hei mirei- technika wróżenia z kart, także wykorzystywane w tym celu karty (...)

Zobacz pełny wpis »