Rafalkul

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog karasmierci.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-10-01
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rafalkul

Droga do śmierci. Rok 2011. W Polsce kryzys cukrowy. Cena słodkiego kryształu z 1.7 zł poszybowała aż do 5-6 zł za kilogram. Na aukcjach internetowych 2,8 - 3,8 zł za kg. Pomyślałem, że jest okazja do zarobienia dużych pieniędzy. Po rozeznaniu rynku zagranicznego i konsultacjach z kolegą z Berlina stwierdzam że jadę po cukier właśnie Niemiec. Cena cukru w Niemczech to koszt okoł (...)

Zobacz pełny wpis »
Rodzino.   Mamy prawo do wypowiedzi, do krytyki, do rozmów, do życia ale nie mamy prawa do kłamstwa. Wszystko co słyszycie złego na mój temat to kłamstwo. Nie jestem takim czlowiekiem jak o mnie mówią a jesli w to wierzycie to jesteście zepsuci do cna.   Nigdy w życiu nie zaznałem rodzicielskiej miłości. Nigdy nie miałem wsparcia. Widziałem tylk (...)

Zobacz pełny wpis »
Podsumowanie   Podsumowanie wszystkiego i wnioski   Nie jestem łobuzem, nie jestem oszustem, nie jestem przestepcą za jakiego mnie wszyscy uważają. Mogę poddać się badaniom na wykrywaczu kłamstw. Nie boję się prawdy.  Wymiar sprawiedliwości jest tak nieudolny, że skazuje ludzi w oparciu o nieżetelne prowadzone dochodzenia bo to najprostszy sposób na podn (...)

Zobacz pełny wpis »
Szanowni Pańśtwo.   Do polityków Dla was nie liczy się jednostkka, nie liczy się człowiek jako człowiek, obywatel którego prawa i wolności zawarte w Konstytucji którą tak wychwalacie i bronicie, lecz liczy się tylko głos wyborczy z dwóch powodów: 1. władza 2. kasa Podporządkowaliście sobie sędziów, pprokuraturę, policję. Nie ma nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszystkie kary z 2011 roku odpracowalem i odbyłem pomimo że sam padłem ofiarą ale w Polsce skazuje się ofiary i jest to udowodnione, a Rzecznik Praw Obywatelskich jest organem fikcyjnym broniący praw prawdziwych przestępców którzy chcę iść do polityki. Zwykłym ludziom się nioe pomaga !!!   Rok 2018 Prowadzę fundacje i pracuje w Lidlu. Z fundacji nie osiagam ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Życiowy epizod   W 2018 roku miałem pewien życiowy epizod. Każdy profesjonalista medyczny ma obowiązek szanować Twoją wolę – to Ty wyrażasz zgodę na diagnozowanie i leczenie. Masz prawo odmówić tak całego leczenia, jak i jakiejś zaproponowanej opcji, a fakt tej odmowy powinien być odnotowany w Twojej dokumentacji medycznej. Mam adnotację w karcie lec (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie jestem żadnym oszustem, złodziejem !!!!   Niestety w obu przypadkach sądy zrobiły ze mnie całkowicie złą osobę. Przykre jest to, że nikt nie może mi pomóc, że instytucja jaką jest Rzecznik Praw Obywatelskich olewa sprawę. Każdy potrafi tylko pisać komentarze, opinie ,wyzywać, ubliżać etc. Nikt nie zauważa jednej rzeczy a mianowicie: Gdybym popełnił przestępstw (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatni wyrok zapadł dokładnie 16 sierpnia 2021 roku. 2 lata prac społecznych. Pytanie za co? Za próbę poprawy bytu? Za porażkę biznesową? Wyrok prawomocny. Nie można złożyć kasacji bo to ograniczenie wolności . Mam odbywać karę za coś czego do cholery nie zrobiłem? Mam oddawać pieniądze za coś czego nie mam i nie miałem z tego korzyści? Już jedno przezylem, ciężko a (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam silne lęki. Na słowo policja, sąd, prokurator, więzienie, wyrok dostaję mysli samobójczych, pragnę uciec gdzieś daleko, zamykam się. Nie ma sprawiedliwości.  Przyżekam na własne życie że nikogo nie oszukałem i nikogo nie okradłem i nie zrobiłem nic sprzecznego z prawem. Mając małe dziecko narażałbym swoją wolność, swoje życie na coś co nie przyniosło mi korzyści? (...)

Zobacz pełny wpis »
Egzekucja wyroku   Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej wydany przez Polityków, Policję, Prokuraturę, Sądy, Rzecznika Praw Obywateslkich   Zaniedbując czynności procesowe, nie biorąc pod uwagę dowodów oskarżonego, nie obalając dowodów niewinności oskarżonego, łamiąc jego prawo do sprawiedliwego procesu my wszyscy wyżej wymienieni skazujemy RK (...)

Zobacz pełny wpis »