Rafal1234

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog uslugimoto.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-06-09
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Rafal1234

Na dobry początek usługa wynajem wozów. Wypożyczalnie aut to przedsiębiorstwa postrzegane jako elitarne i nietanie. Tu popełniany jest spory błąd, bowiem poprzez wielką konkurencje ceny spadają. Do kogo adresowana jest oferta? W zasadzie do każdego, kto posiada prawo jazdy. Trzeba tylko wiedzieć jakiej konkretnie usługi poszukujemy. Wypożyczalnie aut proponują k (...)

Zobacz pełny wpis »
"Najmodniejszymi" przedsiębiorstwami, które oferują usługi motoryzacyjne, to niestety warsztaty. Dzisiaj, właśnie o mechanikach i jak wyszukać tych dobrych. Najpierw warto wysondować zdanie znajomych, którzy mają doświadczenie z takimi sytuacjami. Jeżeli takowych nie mamy, warto zasięgnąć języka w sieci i poszukać sądów innych kierowców (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Większość internautów pomyśli "po co kolejny blog motoryzacyjny?" I jest to właściwe pytanie, na które postaram się znaleźć odpowiedź. Przede wszystkim będzie to miejsce, w którym analizować będę usługi motoryzacyjne, które nie są szerzej znane, lub są kompletna nowością. Ważne będą tu także warsztaty samochodowe, a konkr (...)

Zobacz pełny wpis »