Radomkitek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog radomkitek.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-01
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Radomkitek

Niecodzienna sytuacja! Da się przejść normalnie przez nasze korytarze!Od początku września taka syutacja miała miejsce tylko dwa razy,raz 24 grudnia w wigilie i dzisiaj! Taka sytuacja zdarza się bardzorzadko, raz na kilka miesięcy. Nikt nigdy nie jest w stanie przewidziećtakie coś może mieć miejsce, trzeba mmieć wiele szczęścia, abyzobaczyć to na własne oczy. (...)

Zobacz pełny wpis »
CÓŻ ZA NIESPODZIEWANA SYTUACJA  Brat bliźniak wszystkim znanym Harrego Pottera, odwiedził naszą szkołe!!  Z Davidem dało się porozmawiać po polsku, ponoć się uczył pół roku przed przyjazdem. David również opowiadał o jego bracie - Harrym, z opowieści wydaje się spoko ziomkiem.  Niestety, wraca on pojutrze do Wielkiej Brytanii. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy na naszym blogu!Nazywamy się Filip K*towski i Dawid R*domski,cenimy sobie anonimowość dlatego nasze nazwiska są ukryte i nie do odgadnięcia, wspólnie interesujemysię piłką nożną a zwłaszcza składaniem modeli bramek w wymiarach 5:1. Liczy na waszą aktywność i licznekomentarze pod blogiem. Życzymy miłego dnia, do zobaczenia jutro ;) (...)

Zobacz pełny wpis »