Radomkitek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog radomkitek.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-01
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Radomkitek

Niecodzienna sytuacja! Da się przejść normalnie przez nasze korytarze!Od początku września taka syutacja miała miejsce tylko dwa razy,raz 24 grudnia w wigilie i dzisiaj! Taka sytuacja zdarza się bardzorzadko, raz na kilka miesięcy. Nikt nigdy nie jest w stanie przewidziećtakie coś może mieć miejsce, trzeba mmieć wiele szczęścia, abyzobaczyć to na własne oczy. (...)

Zobacz pełny wpis »
CÓŻ ZA NIESPODZIEWANA SYTUACJA  Brat bliźniak wszystkim znanym Harrego Pottera, odwiedził naszą szkołe!!  Z Davidem dało się porozmawiać po polsku, ponoć się uczył pół roku przed przyjazdem. David również opowiadał o jego bracie - Harrym, z opowieści wydaje się spoko ziomkiem.  Niestety, wraca on pojutrze do Wielkiej Brytanii.  MIŁO BYŁ (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy na naszym blogu!Nazywamy się Filip K*towski i Dawid R*domski,cenimy sobie anonimowość dlatego nasze nazwiska są ukryte i nie do odgadnięcia, wspólnie interesujemysię piłką nożną a zwłaszcza składaniem modeli bramek w wymiarach 5:1. Liczy na waszą aktywność i licznekomentarze pod blogiem. Życzymy miłego dnia, do zobaczenia jutro ;) (...)

Zobacz pełny wpis »