Pysia1151

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wadowice
Główny blog urywek-z-zycia-1151.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-11-05
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pysia1151

Myślałam że ucieczka z Kraju pomoże mi zapomnieć o wszystkich przykrościach które mnie spotakły , w tedy czułam się kropnie , jeszcze nikt wcześniej nigdy mnie tak nie poniżał , wystarczył głupi wypad ze znajomymi na impreze gdzie mojego ukochanego nigdy nie było przy mnie zawsze wędrował swoimi ścieszkami . Przychodził się przytulić po 3,4 godzinach imprezy w tedy jednak (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaufanie to podstawa do długotrwałego szczęsliwego związku .  Wyremontowanie mieszkanie zamieszkanie z bliską Ci osobą w mieszkaniu to szczyt marzeń wielu młodych ludzi . Jednakże nie zawszę wszystko układa się jak w bajce. . . Brak zaufanie kłótnie są to jedne z kilku powodów przez które związki się rozpadają . Ale jak może być dobrze jeżeli Tw&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Co zrobić jeżeli kocha się mężczyzne z którym nie może się być ? Jeżeli się jest z kimś innym , z kimś 2 bo nie można zapomnieć o tym pierwszym ? dlaczego życie musi być takie skomplikowane.... to jest nie fair .... czekasz na widomość , zwyczajne cześć co tam u Ciebie, za każdym razem jak przejeżdżasz przez jego miejscowość masz nadzieje że gdzieś go tam zobaczysz ... kł (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielka miłość ... Najwspanialszy facet na świece , wspólne plany na przyszłość a tu nagle wielkie bum. W pewnej sekundzie mojego życia wszystko się zawaliło , serce rozsypało się na wiele malutkich kawałków , mężczyzna którego obdarowałam mega mocnym uczuciem okazał się kłamcą , narkomanem , dilerem  dlaczego ? to pytanie zadaje sobie każdego dnia , jak (...)

Zobacz pełny wpis »