Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Putprozac

Najciekawsze wpisy Putprozac

W połowie ostatniej części ważne trójki trafili Bryant i Lamar Odom, ale Durant ciułał kolejne punkty (w sumie miał 24, ale tylko 7/24 z gry), a podkoszowi gracze gości dobrą obroną powstrzymywali wysokich Lakers. Dwie i pół minuty przed końcem gospodarze prowadzili tylko 79:73, ale ważny rzut za trzy trafił Derek Fisher.   Lakers mieli jednak już kłop (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze 34 sekundy przed końcem Thunder miał piłkę przy stanie 77:84, jednak Jeff Green popełnił błąd kroków przy wychodzeniu na pozycję do rzutu za trzy. W połowie ostatniej części ważne trójki trafili Bryant i Lamar Odom, ale Durant ciułał kolejne punkty (w sumie miał 24, ale tylko 7/24 z gry), a podkoszowi gracze gości dobrą obroną powstrzymywali wysokich (...)