Pumpkin25

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog pumpkin.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-08-08
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Pumpkin25

Kolejny dzień... dokładnie 25.... 25 dzień jak śpię sama ... 25 dzień jak wyglądam przez okno czy aby nie wraca.... 25 dzień łez i bólu... 25 dzień tęsknoty i rozpaczy.... Wiem, że każdy przeżywa swoją tragedię osobiście, że panuje głód na świecie , że ludzie tracą domy w powodziach albo umiera im ktoś bliski... wychodzi na to, ze mimo wsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Spijam poranną kawę...już sama nie wiem czy zaczynam dzień normalnie czy jest w nim coś nadzywczajnego. Jednak dzień jak codzień, dzień bez emocji , z lekkim uśmiechem na twarzy "dobra mina do złej gry" cycki do przodu , lekki makijaż bo do pracy raczej lubię malowac się delikatnie, białe spodnie, jasny t-shirt mamy bardzo ładną pogodę chociaż tym mogę się napa (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakie jest wasze największe marzenie? Nie mówmy tu o pieniądzach, luksusowych samochodach czy przeszklonych apartamentowcach.  Nie mówmy o domku na Bali czy prywatnym odrzutowcu.  Powiedzmy o marzeniach, które są skryte gdzieś głęboko w serduchu? Jak budują się marzenia? Ile razy przeżyłyście upadek...tak niski, że myślałyście o wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym kiedyś cofnąć czas ... tez tak myślałyście? Mam 25 lat mama mówi , rodzina , dzieci tylko ten ... ale jaki ten ? Zjebałam , zepsułam wszystko chociaż chyba nie aż tak żeby tak cierpieć. Czy któraś z was zakochała się tak bardzo ze czuje jakby ktoś odebrał ci życie ale ty dalej łapiesz malutki oddech? Walczysz bo masz nadzieje ! Przecie (...)

Zobacz pełny wpis »