Pulpecja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dominika Glomb
Główny blog pulpecja.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pulpecja

To jest cytat z mojej ulubionej piosenki System Of a Down - Chop Suey. Umieszczę tutaj cay tekst, bo tak mi się podoba CHOP SUEY - (nazwa potrawy z makaronem ) Obudź się, chwyć szczoteczkę Nałóż na siebie trochę makijażuUkryj blizny, by zniknął wyraz wstrząsu, ukryj skazy, by zniknął Dlaczego miałbyś je zostawiać widoczne dla wszystkich?Nadchodzisz kreując (...)

Zobacz pełny wpis »
Już koniec tych wakacji?? nie umiem w to uwierzyć..a bylo tak fajnie :-(  A teraz nic mi nie pozostalo, oprócz tragicznych wizji mojej wlasnej przyszlości. To jest : egzamin gimnazjalnym, buuu boję się tego, moje uklady z Tomkiem, oziębniete moją nieobecnością na ognisku. W histori byl Wielki Kryzys, a ja mam teraz Mniejszy Kryzys. Ale dam sobie rade ? Muszę da (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć !! Dzisiaj zalożylam bloga. Glównie po to, żeby napisać o tym co czuję w związku z moim przyjacielem...Powoli i dokladnie postaram się wam opisać co się dzialo. Zaczęlo się wszystko rok temu. Wlasnie dumnie ukonczylam 1 klase gimnazjum i mialam cale dwa mięsiące na rozmyślanie o tym, co się dzialo. Ale stalo się inaczej niż myślalam. Poznalam Tomka i cies (...)

Zobacz pełny wpis »
A więc, film byl ciekawy i niesamowity. Opowiadal o stosunkach między mlodym malżenśtwem a matką męża. A więc, matka byla psychopatka. Gdy mąż byl mlodym chlopcem, jego ojciec chcial odejść. Ponieważ matka miala romans z jakimś gościem. I w czasie klótni ojciec spada ze schodów na narzędzia i myśli ten chlopak ze to jego wina bo on go popchnąl, ale prawda jest t (...)

Zobacz pełny wpis »
Pierwszy dzień szkoly byl fajowy, mieliśmy tzw. trzy godziny z wychowawcą, co polega mniej więcej na tym, że glównie rozmawiamy z potem parę osób robię gazetkę, a reszta udaje że powtarza ćwiczenia. Uwielbiam taką obludę. Dla wszystkich moich czytelinkow, blogowiczow oznajmian że moja sytuacja z Tomkiem jest taka : Ja czuję, że on mnie odrzuca. To nie jest mile, (...)

Zobacz pełny wpis »
więc opiszę wam nasze cudowne i niesamowite rozpoczęcia roku szkolnego. A wiec byo super a to za sprawą grupy rockowej Maggot, który funkcjonuje w naszej szkole. A wiec oni dali swój debiutancki koncert. Bylo suuuuuuuuuper, muszę im pogratulować. Bardzo mi sie podoba jeden z gitarzystów no ale mimo wszystko nie mam ochoty go podrywać. Jeszcze :-) Ale wsytęp mieli naprawd (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, wlasnie doszam do tego, że ludzie są dziwni. Są bardzo dziwni. Robią tysiące rzeczy, których nie mają najmniejszej ochoty robić, ale muszą. I tyle bezsensownych rzeczy robią. Jak na przyklad odwiedzenie kogoś, kogo nie mają najmniejszej ochoty odwiedzić, ale robią to tylko dlatego żeby kogoś nie urazić. Albo udawanie że kogoś lubią, kiedy prawda jest zu (...)

Zobacz pełny wpis »
Moja metoda względem Tomka okazala się niezwykle skuteczna. Już dzisiaj da się z nim rozmawiać. Uważam to za osobisty sukces. Wydaje mi się, że będzie już dobrze!!! Jestem the best :-) Prawda??? Nawet chce mi się iśc jutro do szkoly mimo wszystko. Byle nie wracać do przeszlości. Byle nie wracać do wspomień negatywnych. To bylo i minęlo zmieniliśmy się, zmądrzeli (...)

Zobacz pełny wpis »
A więc zostalam sama. Tomek na ognisku a ja siedzę sama i zastanawiam się co z tym wszystkim zrobić. I już wiem.  Muszę nauczyć się żyć z mioscią do niego. Może kiedyś mnie pokochac, nie wiem. Ja o milość żebrać nie bedę! Duma mi nie pozwala! (...)

Zobacz pełny wpis »