Psniegocki

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog dla-mezczyzn.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-02-05
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Psniegocki

  Ewolucja gatunku i wrodzone instynktowne zachowanie.    Rozważmy najpierw komponent numer 1, to znaczy wyjaśnimy relacje mężczyzny i kobiety jako samca i samicy naszego gatunku biologicznego. Przyjrzymy się, czym właściwie są ludzie i społeczeństwo z biologicznego punktu widzenia i według jakich praw natury żyją. Dla jasności zilustrujemy naszą historię rysu (...)

Zobacz pełny wpis »
Bóg stworzył ludzi, a Colt uczynił ich równymi. Przysłowie Amerykańskie        Wraz z rozwojem kultury materialnej, zwłaszcza wraz z pojawieniem się bardziej skutecznej broni kamiennej i drewnianej w środkowym paleolicie, sytuacja zaczęła się zmieniać.      Po pierwsze, zmieniła się pozycja człowieka w przyrodzie. Od (...)

Zobacz pełny wpis »
   Działanie podstawowych programów. Instynkt samozachowawczy. Blok płciowy i hierarchiczny. Instynkt przywódcy. Instynkt terytorium. Wrodzona moralność i instynkt "Zabij". Instynkt "Ukradnij".   Przeanalizujmy główne grupy ludzkich instynktów stadnego zwierzęcego poziomu.      1. Instynkt samozachowawczy. &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
   Pierwotne stado. Struktura hierarchii i zestaw instynktów stadnych. Struktura relacji międzypłciowych.   Podczas gdy nasi przodkowie byli jeszcze stosunkowo słabo rozwinięci, nie posiadali skutecznych narzędzi, broni, technik łowieckich, nie znali rolnictwa i hodowli bydła, poziom sytości i bezpieczeństwa ich istnienia nie różnił się od zwierz (...)

Zobacz pełny wpis »
   Kobieta. Ona jest piękna. Otacza ją aura tajemniczości. Ona jest obiektem pragnień mężczyzny i obiektem jego miłości. Rezultaty jego walki o przetrwanie leżą u jej stóp. A na jej cześć piszą się wierszy. W jej obecności mózgi mężczyzn wyłączają się, a ich wola zostaje sparaliżowana. A kiedy ona znika z życia mężczyzny, on czuje się nieszczęśliwy. Czu (...)

Zobacz pełny wpis »
     Na początek rozwiążmy główny splątany węzeł - zdefiniujmy, co to jest relacja między mężczyzną a kobietą.    Dlaczego mężczyzna z jego logicznym umysłem najczęściej nie potrafi zrozumieć kobietę? Powodów jest kilka. Wśród nich jest, na przykład, popęd seksualny jako naturalny mechanizm wyłączania adekwatności percep (...)

Zobacz pełny wpis »